GYDYTOJŲ SPECIALISTŲ DARBO GRAFIKAS

Specialybė Kab.Nr. Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
TERAPIJA
         
Gastroenterologas 207 kab.  




Bartašiūnaitė Z. 63855 14:00-16:00 11:00-12:00 14:00-16:00 14:00-16:00 14:00-16:30
Pulmonologas 208 kab.  




Griškevičienė V. 52013 12:00-14:00 10:00-12:30 Nedirba 10:00-12:30 10:00-12:30 Atost.: 04.14-18 ir 05.05
Nefrologas 207 kab.          
Jakštienė L. 63855 12:00-14:00 12:00--15:30 12:00-14:00 12:00-14:00 Nedirba
Kardiologas 48337.63856  




Barevičius R. 215 kab. 10:00-12:00 10:00-12:00 Nedirba Nedirba 11:00-13:00

Echo/VEM/Holteris 12:00-13:00 12:00-13:30 Nedirba Nedirba 10:00-11:00
Grincevičienė D. 215 kab. 12:00-16:00 Nedirba 14:00-16:00 12:00-16:00 13:00-16:00


         

Echo/VEM/Holteris 16:00-17:30 Nedirba 13:00-14:00 16:00-17:30 16:00-17:00
Matulienė G. 213 7:00-16:00 10:00-17:00 10:00-17:00 Nedirba 7:00-16:00


iš jų:        

Echo/VEM/Holteris 15:00-16:00 7:00-10:00 7:00-10:00 Nedirba  


         
Matulionienė A. 215 Nedirba 7:00-12:00 12:00-16:00 12:00-16:00 07:00-16:00

63856

iš jų :
iš jų:

Echo/VEM/Holteris
12:00-17:00(VEM) 12-14 (VEM) 16:00-17:00 7:30-11:00(VEM)


Nedirba 17:00-18:00(H) 17:00-18:00 (H) 17:00-18:00 15:00-16:00(H)
Stankevičienė E. 215 kab. Nedirba 8:00-10:00 8:00-10:00 9:00-11:30 Nedirba

Echo/VEM/Holteris Nedirba   10:00-12:00 12:00-13:00 Nedirba


         
Endokrinologas KP 1-as a.





Vėlavičienė A. 101 kab., tel. 54302 12:00-16:00 12:00-16:00 10:00-15:00 9:00-11:00 10:00-14:00 Nedirbs 04.27-29


         
Vaškevičienė R.
         

129A 7:00 -10:00 7:00 -10:00   8:00-11:00 8:00-11:00

101 kab., tel. 54302 11:00-13:30 11:00-13:30   11:00-17:30 14:00-17:30


         
Norkus A. 129 Lig.I a.

Antradieniais 10:00-18:00

04.05, 04.26, 05.10
Hematologas 205 kab.
       
Bukauskaitė L. 52013

Trečiadieniais 8:00-17:00


Reumatologas 129 Lig.I a.

Trečiadieniais 8:00-17:30

04.06, 04.13, 04.20, 04.27
Gocentas A.

       
Infektologas KP 1-as a.          
Petkevičiūtė S. 105 kab./63857 11:30-13:30 11:30-13:30 11:30-13:30 09:00-11:00 11:30-13:00
Neurologija
 




Rybelienė N. 204 kab. 7:00-12:00 7:00-12:00   13:00-17:00 13:00-17:00 Nedirbs 04.15
Stasevičienė R. 203 kab. 7:00 -15:00 7:00 -15:00 7:00 -11:00 7:00 -15:00 7:00 -15:00 Nedirbs 04.15
Pietų pertrauka 12:00-12:30 52014     13:30 - 17:00    
Strolienė A. 204 kab. 12:00-17:30 12:00-17:00 7:00-13:00 7:00-13:00 7:00-13:00 Atost. 04.25-05.06

63855          
CHIRURGIJA
         
Traumatologas PSPS 119 kab.  




  63858          
Karka P.
8:00-10:00 8:00-10:00 11:30-13:00 8:00-10:00 11:30-13:00
Linkevičius V.
10:00-11:30 10:00-11:30 10:00-11:30 10:00-11:30 10:00-11:30
Markovas V.
Nedirba 11:30-13:00 Nedirba 11:30-13:00 Nedirba
Juodelis T.
11:30-13:00 Nedirba 8:00-10:00 Nedirba 8:00-10:00 Nedirbs 04.08
Taučius F.
13:00-14:30 13:00-14:30 13:00-14:30 13:00-14:30 13:00-14:30
Naumkinas S.
14:30-16:00 14:30-16:00 14:30-16:00 14:30-16:00 14:30-16:00
Kraujagyslių chirurgas
Tik vieną kartą per mėnesį pagal grafiką Penktadieniais 14:00-17:00 04.22 ir 05.27
Gutauskas M. 04.22
Neurochirurgas 203 kab. Tik vieną kartą per mėnesį pagal grafiką Penktadieniais 14:00-17:00
Kšanas U. 04.01, 05.13
Urologai Lig. I-as a.





Varygin V. 137 kab. 10:00-14:00 10:00-14:00 10:00-14:00 10:00-14:00 10:00-13:30


         
Usovas V. 137 kab. 8:00-10:00        


13:00-15:00        
Leipus R. 129 A kab. 13:00-14:30        


         
Akušeriai – ginekologai Ginekologo






konsultacijų kab.  


         
Vadapolienė R.     11:00-14:00     11:00-14:00
Šapolienė J. 52018 11:00-17:00   11:00-14:00 11:00-17:00  

           
OFTALMOLOGAI 212 kab. 63860  




Fedaravičienė E. 04.18-04.22, 7:00-13:00 13:00-17:00 7:00 -13:00 7:00 -13:00 13:00-17:00 Atost 05.23-27
  04.25-04.29 7:00 -13:00 13:00-17:00 7:00 -13:00 13:00-17:00 13:00-17:00
  04.01-15, 7:00 -13:00 7:00 -13:00 12:00-17:30 7:00 -13:00 7:00 -12:30
 






 
         
Krukonytė R. 04.18-04.22, 13:00-17:00 8:00-13:00 13:00-17:00 13:00-17:00 8:00-13:00 Atost. 05.16-20
Dirba 2 sav. per mėn. 04.25-29, 05.23-27 13:00-17:00 8:00-13:00 13:00-17:00 7:00 -13:00 8:00-13:00
 
         
LOR 211 kab.  




Popov N.
12:30-17:00 7:00-12:30 12:30-17:00 7:00-12:30 12:30-17:00
Žvinys E.
7:00-12:30 12:30-17:00 7:00-12:30 12:30-17:00 7:00-12:30
M. Groblys Kab. akušer. 12:00-18:00 7:00-14:00 Nedirba 12:00-18:00 Nedirba Nedirbs 04.07

korpuso I a.          
Ftiziatras KP 1-as a./105 k.          
Namajūnienė A. 63857 09:00-12:00 09:00-12:00 09:00-12:00 11:00-16:00 09:00-12:00
Dermatovenerologai 205 kab.  




Matukienė T. 63859 7:00-12:30 12:30-17:00 7:00-12:30 12:30-17:00 7:00-12:30 Atost 04.18-04.29
Valatka J.
12:30-18:00 7:00-12:30 12:30-18:00 7:00-12:30 12:30-18:00
Pilvo chirurgas
         
Kulikauskas E. Echo (129 kab.) 13:00-15:00   9:30-12:00   9:30-11:00

Lig. I a.          

129A arba106 kab..       13:00-15:00  
          (kolonoskopijos)  
PEDIATRIJA
         
V. pulmonologas 210 kab. 13:00-18:00 13:00-18:00 13:00-18:00 Nedirba 13:00-17:00
Sabalienė R. 63846          
Vaikų kardiologas 216 kab./215 7:15-9:00 11:30 15:00 10:00-14:00 7:15- 9:00 7:15-11:00
Kriščiūnienė A. 48337 12:00-14:00        


 

   
Pediatras Kab. priėm. Sk. 8:30-11:00 8:30-11:00 8:30-11:00 8:30-10:30 Nedirba
Tamošiūnienė Ž. 63828          
Vaikų Chirurgas PSPC 9:30-11:30 12:00-17:00 10:00-13:00 10:00-12:30 12:00-17:00
II lygio chirurgas 112 kab.          
Grincevičius A.
         
Vaikų neurologas Kab. priėm. Sk.   Pagal grafiką 1 kartą per mėnesį  
Abelytė R. 63828          
DIAGNOSTIKA
         
Rentgenologas






Diagnostiniai/prof. tyr. 112 kab. KP 7:00-17:00 7:00-17:00 7:00-17:00 7:00-17:00 7:00-17:00








Mamografija 111 kab KP
Slenkančiu grafiku nuo 7 iki 15:45
Kompiuterinė tomografija Lig. I a. 7:00-16:00 7:00-16:00 7:00-16:00 7:00-16:00 7:00-16:00
Endoskopuotojas 106 kab.  




Treinienė L.
7:00-13:30 7:00-13:30 7:00-13:30 7:00-13:30 7:00-13:30 Atost. 03.29-04.08, 04.29
Puteikis G.
  7:00-9:00      


13:30-15:00 13:30-15:00 13:30-15:00 13:30-15:00 13:30-15:00
Echoskopuotojas 129 kab.  




Vėlavičienė A.
9:00-12:00 9:00-12:00 Nedirba 11:00-14:00 Nedirba Nedirbs 04.27-29


         
Saugūnas V. 129kab.     15:00-17:00   14:00-17:00
Klevinskaitė-Vaškelienė K. 129 kab. 15:00-17:30 13:00-17:30       Nedirbs 04.26


         
J. Blakunovas 129 kab. 17:00-19:00 17:00-19:00 17:00-19:00 16:00-18:00 17:00-19:00


         


         
R.Leipus 129 kab. 7:30-9:00 7:30-9:00 7:30-9:00 7:30-10:00 7:30-9:00
Echoskopuotojas
         
Chirurgas 129A 11:00-12:00     11:00-12:00 11:00-12:00
Urologas
         


         
FMR PSPC 407 k. 7:00-11:00 7:00-11:00 7:00-11:00 7:00-11:00 7:00-11:00
M.Trimonienė
11:30-13:00 11:30-13:00 11:30-13:00 11:30-13:00 11:30-13:00








Logoterapeutė PSPC 312 kab. 7:15-12:00 7:15-12:00 7:15-12:00 7:15-12:00 7:15-12:00
A. Petronienė stacionaro skyriuose 12:30-15:00 12:30-15:00 12:30-15:00 12:30-15:00 12:30-15:00
 
         
Skausmo gydymo Lig.I a. 14:30-15:30 14:30-15:30 14:30-15:30 14:30-15:30 14:30-15:30
J.Blakunovas 139 kab.