GYDYTOJŲ SPECIALISTŲ DARBO GRAFIKAS

Specialybė Kab.Nr. Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Pastabos
TERAPIJA              
Gastroenterologas 207 kab.            
Bartašiūnaitė Z. 63855 14:00-16:00 11:00-12:00 14:00-16:00 14:00-16:00 14:00-16:30  
Pulmonologas 208 kab.          
Griškevičienė V. 52013 12:30-14:25 10:00-11:55 Nedirba 10:00-11:55 10:00-11:55 04.28-05.06 (atost.)
Nefrologas 207 kab.            
Jakštienė L. 63855 12:00-14:00 12:00--15:30 12:00-14:00 12:00-14:00 Nedirba  
Kardiologas 48337,63856            
Barevičius R. 215 kab. 10:00-12:00 10:00-12:00 Nedirba Nedirba 11:00-13:00  
  Echo/VEM 12:00-13:00 12:00-13:30 Nedirba Nedirba 10:00-11:00  
Grincevičienė D. 215 kab. 12:00-16:00 Nedirba 14:00-16:00 12:00-16:00 13:00-16:00  
            12:00-13:00  
  Echo/VEM 16:00-17:30 Nedirba 13:00-14:00 16:00-17:30 16:00-17:00  
Matulienė G. 213 7:00-14:30 10:00-17:00 10:00-17:00 Nedirba 7:00-14:30  
               
  Echo/VEM 15:00-17:00 7:00-10:00 7:00-10:00 Nedirba 15:00-17:00  
Matulionienė A. 204 Nedirba 7:30-11:30 14:00-17:00   12:00-17:00
          8:00-11:30  
  213       12:00-17:00    
  Echo/VEM   12:00-17:00 12:00-14:00   7:30-11:30  
    Nedirba 17:00-18:00 17:00-18:00 17:00-18:00 15:00-16:00  
Stankevičienė E. 215 kab. Nedirba 8:00-10:00 8:00-10:00 9:00-11:30 Nedirba
  Echo/VEM Nedirba 11:00-12:00 11:00-12:00 12:00-13:30 Nedirba  
  Holteris   12:00-13:00 12:00-13:30   Nedirba  
Endokrinologas  KP 1-as a.            
Vėlavičienė A. 101 kab. 12:00-16:00 12:00-16:00 10:00-15:00 9:00-11:00 10:00-14:00  
  52013            
Norkus A. 129 Lig.I a. Antradieniais  10:00-18:00  
Hematologas 205 kab.            
Bukauskaitė L. 52013 Trečiadieniais 8:00-17:00  
Reumatologas 129 Lig.I a. Trečiadieniais 8:00-17:30  
Gocentas A.              
Infektologas KP 1-as a.            
Gaidienė Z. 105 kab./63857 11:00-13:00 11:00-13:00 11:00-13:00 11:00-13:00 11:00-12:30  
Neurologija 207 kab.            
Andreikėnienė V. 6 3855 7:00-10:45 7:00-10:45 7:00-10:45 7:00-10:45 7:00-11:00
Stasevičienė R. 203 kab. 7:00 -14:30 7:00 -14:30 7:00 -11:15 7:00 -11:15 7:00 -14:30  
  52014     13:30 - 17:00 13:30 - 17:00    
Strolienė A. 204 kab. 12:00-17:30 12:00-17:00 7:00-13:00 7:00-13:00 7:00-13:00 04.14-04.22 (atost.)
  63855            
CHIRURGIJA              
Traumatologas PSPS 119 kab.            
  63858            
Juodelis T.   8:00-10:00 8:00-10:00 8:00-10:00 8:00-10:00 8:00-10:00  
Linkevičius V.   10:00-11:30 10:00-11:30 10:00-11:30 10:00-11:30 10:00-11:30  
Karka P.   11:30-13:00 11:30-13:00 11:30-13:00 11:30-13:00 11:30-13:00  
Taučius F.   13:00-14:30 13:00-14:30 13:00-14:30 13:00-14:30 13:00-14:30  
Naumkinas S.   14:30-16:00 14:30-16:00 14:30-16:00 14:30-16:00 14:30-16:00  
Kraujagyslių  chirurgas   Tik vieną kartą per mėnesį pagal grafiką Penktadieniais 14:00-17:00  
Gutauskas M.    
Neurochirurgas 203 kab. Tik vieną kartą per mėnesį pagal grafiką Penktadieniais 14:00-17:00  
Kšanas U.    
Urologas Lig. I-as a.            
Varygin V. 137 kab. 10:00-14:00 10:00-14:00 10:00-14:00 10:00-14:00 10:00-13:30  
               
Akušeris - ginekologas Ginekologo             
Blažienė B. konsultacijų Tik trečiadieniais 14:00-16:00  
Vadapoliene R./Dumšė  E. kabinetas            
(keičiasi kas 3 mėn.)     11:00-14:00     11:00-14:00  
Šapolienė J. 52018 8:30-15:30   8:30-14:00 8:30-15:00    
               
OFTALMOLOGAS 212 kab.            
Fedaravičienė E. 63860 7:00-13:00 7:00-13:00 12:00-17:30 7:00-13:00 7:00-12:30  
               
Krukonytė R. 2 sav./mėn. 13:00-17:00 8:00-13:00 13:00-17:00 13:00-17:00 8:00-13:00  
LOR 211 kab.            
Popov N.   12:30-17:00 7:00-12:30 12:30-17:00 7:00-12:30 12:30-17:00
Žvinys E.   7:00-12:30 12:30-17:00 7:00-12:30 12:30-17:00 12:30-17:00  
M. Groblys Kab. akušer.  12:00-18:00 7:00-14:00 Nedirba 12:00-18:00 Nedirba  
  korpuso I a.            
Ftiziatras KP 1-as a.            
Namajūnienė A. 63857 10:00-13:45 10:00-13:45 10:00-13:45 10:00-14:00 10:00-13:45  
Dermatovenerologas 205 kab.            
Matukienė T. 63859 7:00-12:30 12:30-17:00 7:00-12:30 12:30-17:00 7:00-12:30  
Valatka J.   12:30-18:00 7:00-12:30 12:30-18:00 7:00-12:30 12:30-18:00  
Pilvo chirurgas              
Kulikauskas E. Echo (129 kab.) 13:00-15:00   9:30-12:00   9:30-11:00  
  Lig. I a.            
  129A       13:00-15:00    
               
PEDIATRIJA              
V. pulmonologas 210 kab. 13:00-18:00 13:00-18:00 13:00-18:00 Nedirba 13:00-17:00
Sabalienė R. 63846            
Vaikų kardiologas 216 kab./215 7:15-9:00 11:30 15:00 10:00-14:00 7:15- 9:00 7:15-11:00  
Kriščiūnienė A. 48337 12:00-14:00          
  Funkc.dgn. 14:00-18:00 8:00-11:30 14:30-18:00 12:30-18:00 14:00-17:00  
               
Pediatras Kab. priėm. Sk. 8:30-11:00 8:30-11:00 8:30-11:00 8:30-10:30 Nedirba  
Tamošiūnienė Ž. 63828            
Vaikų Chirurgas  PSPC 9:30-11:30 12:00-17:00 10:00-13:00 10:00-12:30 12:00-17:00  
II lygio chirurgas 112 kab.            
Grincevičius A.              
Vaikų neurologas  Kab. priėm. Sk.   Pagal grafiką 1 kartą per mėnesį        
Abelytė R. 63828            
DIAGNOSTIKA              
Rentgenologas              
Diagnostiniai/prof. tyr. 113 kab. KP 7:00-17:00 7:00-17:00 7:00-17:00 7:00-17:00 7:00-17:00  
               
Mamografija 112 kab KP Nedirba 8:00-15:00 8:00-15:00 8:00-15:00 8:00-15:00  
Kompiuterinė tomografija Lig. I a. 7:00-16:00 7:00-16:00 7:00-16:00 7:00-16:00 7:00-16:00  
Endoskopuotojas 106 kab.            
Treinienė L.   7:00-13:30 7:00-13:30 7:00-13:30 7:00-13:30 7:00-13:30  
Puteikis G.     7:00-9:00        
    13:30-15:00 13:30-15:00 13:30-15:00 13:30-15:00 13:30-15:00  
Echoskopuotojas  129 kab.            
Tranauskas P.   12:00-13:30 Nedirba 12:00-13:00 10:00-11:00 12:00-13:00  
        14:00-15:00 14:00-16:00 13:30-15:00  
Vėlavičienė A.   9:00-12:00 9:00-12:00 Nedirba 11:00-14:00 Nedirba  
               
Saugūnas V. 129kab.     15:00-17:00      
  129 A kab.         14:00-17:00  
R.Leipus 129 kab. 7:30-9:00 7:30-9:00 7:30-9:00 7:30-10:00 7:30-9:00  
Echoskopuotojas              
Chirurgas              
Urologas    11:00-12:00      11:00-12:00  11:00-12:00  
               
FMR PSPC 407 k. 7:00-11:00 7:00-11:00 7:00-11:00 7:00-11:00 7:00-11:00  
M.Trimonienė   11:30-13:00 11:30-13:00 11:30-13:00 11:30-13:00 11:30-13:00  
               
Logoterapeutė PSPC 312 kab. 7:00-8:00 7:00-8:00 7:00-8:00 7:00-8:00 7:00-8:00  
A. Petronienė   8:00-12:00 8:00-12:00 8:00-12:00 8:00-12:00 8:00-12:00  
Skausmo gydymo  Lig.I a. 14:30-15:30 14:30-15:30 14:30-15:30 14:30-15:30 14:30-15:30
J.Blakunovas