Gerbiamieji

Gerbiamieji

Gerbiamieji,

Prasidėjus karo veiksmams Ukrainos Liaudies Respublikoje, šios šalies sveikatos apsaugos ministerijos atstovai kreipėsi į Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministeriją dėl pagalbos sveikatos priežiūros srityje. Viena iš indikuotų pagalbos priemonių – sveikatos priežiūros specialistų pagalba, teikiant pagalbą asmenims nukentėjusiems nuo karo veiksmų.

Dėl šios priežasties, Sveikatos apsaugos ministerija, kreipiasi į sveikatos priežiūros įstaigas su prašymų identifikuoti savanorius sveiktos priežiūros specialistus: slaugytojus ir gydytojus, kurie esant poreikiui galėtų vykti į vakarų Ukrainą, padėti ten dirbantiems sveikatos priežiūros specialistams.

Pagrindinis misijos tikslas yra misijos dalyvių saugumas, todėl kilus bent menkiausiai grėsmei, būtų organizuojamas atsitraukimas ir komandos grįžimas į Lietuvą.

Todėl labai prašome savanorius, norinčius dalyvauti šioje misijoje atsiliepti ir informuoti darbdavius arba susisiekti asmeniškai žemiau nurodytais kontaktais. Preliminari misijos trukmė 10-14 d., misijos dalyviams bus padengtos, transportavimo, apgyvendinimo ir kitos su misijos vykdymu būtinos išlaidos bei mokamas darbo užmokestis.

Savanorių sąrašus prašome atsiųsti el. paštu: marius.ciurlionis@sam.lt iki vasario 28 d. 15.00 val.

Kilus klausimams kreiptis telefonu +370 671 80 633

Marius Čiurlionis
Pareigybės, nepriklausančios struktūriniams padaliniams
Ilgalaikės priežiūros koordinavimo ir įgyvendinimo patarėjas
Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija
Tel. +370 5 266 1440
sam.lrv.lt | ministerija@sam.lt
Pasitikėjimo telefonas 8 800 66 004