Injekcijos į akies stiklakūnį – jau Utenos ligoninėje

Skubame pasidžiaugti, kad Utenos ligoninėje jau atliekamos injekcijos į akies stiklakūnį. Pagaliau uteniškiams nebereikės vykti į didmiesčius dėl šios procedūros!
Injekcijos į stiklakūnį yra skiriamos amžinės geltonosios dėmės degeneracijai, diabetinei makulopatijai, tinklainės venos trombozei, tinklainės ir stiklakūnio uždegiminėms ligoms gydyti.

Utenos ligoninės medikų bendruomenė kviečia savo pacientus būti atsakingais, sąžiningais bei skaidriais.

Kyšis daro žalą visam sveikatos sektoriui ir sukelia neigiamų emocijų tiek medikams, tiek pacientams. Kuriant sąžiningą sveikatos apsaugos sistemą Jūsų vaidmuo – pagrindinis!

Siūlomas ir priimamas kyšis – nusikaltimas.

Abu šie veiksmai yra neteisėti ir užtraukia baudžiamąją atsakomybę tiek duodančiam, tiek imančiam kyšį.

STT sukurtas stendas „Duoti ar neduoti?“ nuo penktadienio eksponuojamas Utenos ligoninės lankytojams.