Projektas mirtingumui ir neįgalumui mažinti

Projektas „Mirtingumo ir neįgalumo nuo traumų
ir kitų išorinių mirties priežasčių mažinimas VšĮ Utenos ligoninėje“

Projekto įgyvendinimo metu (2010-03-30 – 2012-02-29) atlikti vidaus rekonstravimo darbai ortopedijos – traumatologijos, priėmimo – skubios pagalbos ir reanimacijos skyrių patalpose (1087,31 m2 bendro ligoninės patalpų ploto). Taip pat įsigyta ortopedijos – traumatologijos, priėmimo – skubios pagalbos, reanimacijos skyriams ir operacinei skirtos medicininės įrangos: echoskopas, operaciniai stalai, paciento būklės stebėjimo monitoriai, defibriliatorius, elektrokardiografas, elektra valdoma reanimacinė lova, pacientų šildymo priemonė, infuziniai tūriniai siurbliai, aparatas miokardo pažeidimo skubiai diagnostikai, dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatas, gleivių siurbtuvai, bronchoskopas, pacientų transportavimo vežimėliai, instrumentiniai staliukai, mobili operacinė lempa, chirurginiai ir traumatologiniai instrumentai ir kt.
Įvykdžius viešuosius pirkimus bei sudarius medicininės įrangos pirkimo sutartis, statybos rangos sutartis, pavyko sutaupyti 541 tūkst. Lt. projekto įgyvendinimui skirtų lėšų. Siekiant užtikrinti pakankamą ortopedijos – traumatologijos skyriaus lovų skaičių, sudaryti geresnes sąlygas besigydantiems pacientams, pratęstas projekto įgyvendinimo terminas iki 2013 m. kovo 1 dienos. Naujai numatytas rekonstruojamų patalpų plotas –  250,77 m2, kurio rekostrukcijai bus panaudotos anksčiau projekto įgyvendinimo metu sutaupytos lėšos.