VšĮ Utenos ligoninėje – naujos urologinės operacijos

VšĮ Utenos ligoninėje – naujos urologinės operacijos

VšĮ Utenos ligoninėje – naujos urologinės operacijos

VšĮ Utenos ligoninė plečia savo teikiamų paslaugų spektrą ir pradėjo teikti naujas paslaugas urologijos srityje. Utenos apskrities gyventojai nuo šiol galės naudotis dar vienu paslaugų rinkiniu – dienos chirurgijos urologinėmis operacijomis. Pacientai ne tik konsultuojami ir gydomi ambulatoriškai – įsigyta papildoma urologinė įranga leidžia atlikti urologines dienos chirurgijos operacijas, kurių iki šiol ligoninė suteikti pacientams negalėjo.

Pagrindinės VšĮ Utenos ligoninės urologijos veiklos sritys: ambulatorinis pacientų ištyrimas ir gydymas konsultacijų poliklinikoje, urologinių pacientų gydymas Chirurgijos klinikoje, konsultavimas kituose ligoninės skyriuose bei urologinės operacijos, įskaitant dienos chirurgijos paslaugas.

Naujos asmens sveikatos priežiūros paslaugos pradėtos teikti įgyvendinant Europos kaimynystės

priemonės projektą, finansuojamą Europos Sąjungos (projekto sutartis Nr. 1S-166, 2020-05-19).

Projekto tikslas – pagerinti dienos chirurgijos ir specializuotų ambulatorinių sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir prieinamumą Utenos apskrities vyresnio amžiaus gyventojams, taip pat padidinti

šios tikslinės gyventojų grupės sveikatos raštingumą.

Taip pat įgyvendinant projektą VšĮ Utenos ligoninėje dirbantys specialistai patobulino savo kvalifikaciją dalydamiesi žiniomis ir naujausiais gydymo metodais ne tik su kolegomis, bet ir su Utenos apskrities šeimos gydytojais dėl specializuotų sveikatos priežiūros paslaugų (oftalmologijos,

Bendra projektui įgyvendinti numatyta suma – 893 693,85 Eur. Europos Sąjunga projektui skiria

804 324,47 Eur finansavimą.

Šį straipsnį iš dalies finansavo Europos Sąjunga. Už jo turinį atsako tik VšĮ Utenos ligoninė ir jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad straipsnis atspindi Europos Sąjungos poziciją.

Utenos ligoninės medikų bendruomenė kviečia savo pacientus būti atsakingais, sąžiningais bei skaidriais.

Kyšis daro žalą visam sveikatos sektoriui ir sukelia neigiamų emocijų tiek medikams, tiek pacientams. Kuriant sąžiningą sveikatos apsaugos sistemą Jūsų vaidmuo – pagrindinis!

Siūlomas ir priimamas kyšis – nusikaltimas. 

Abu šie veiksmai yra neteisėti ir užtraukia baudžiamąją atsakomybę tiek duodančiam, tiek imančiam kyšį.

STT sukurtas stendas „Duoti ar neduoti?“ nuo penktadienio eksponuojamas Utenos ligoninės lankytojams.

Powered by WordPress Popup