Utenos ligoninė

RŪPESTIS
IR PROFESIONALUMAS

Apie įstaigą

Kontaktai

Registratūros tel.

8 (389) 63 861

El. paštas

info@utenosligonine.lt

Adresas

Aukštakalnio g. 3, Utena

Skubios pagalbos skyrius

Skyriuje nuolat dirba vidaus ligų gydytojai, bendrosios praktikos slaugytojos. Taip pat esant reikalui priėmimo skubios pagalbos skyriuje konsultuoja ir kitų specialybių gydytojai.

Vaikų ligų skyrius

Vaikų ligų skyriuje vaikai ir tėveliai visada ras rūpestį ir šilumą, čia juos sutiks kvalifikuota gydytojų ir slaugytojų komanda, jie gaus aukštos kokybės specializuotas, saugias, atitinkančias pacientų poreikius ir interesus sveikatos priežiūros paslaugas.

Chirurgijos klinika

Modernioje operacinėje, įrengtoje pagal europinius standartus, aprūpintoje naujausiomis technologijomis Jums suteiks kvalifikuotą pagalbą.

Konsultacijų poliklinika

Konsultacinė pagalba yra planinė ir teikiama iš anksto užsiregistravus. Skubia tvarka teikiama būtinoji pagalba.

VALSTYBĖS KOMPENSUOJAMOS PROGRAMOS

Lietuvoje vykdomos prevencinės programos

NAUJIENOS

Informaciniai pranešimai, naujienos iš įstaigos gyvenimo ir kitur

Dažnai užduodami klausimai

Turite klausimų mūsų įstaigai?

Taip, šeimos gydytojai ir vaikų ligų gydytojai prie ligoninės prisirašiusius pacientus konsultuoja ir gydymą skiria nemokamai.

Paciento asmens tapatybę įrodantį dokumentą ir gydytojo siuntimą jo reabilitacijai (forma Nr.027/a)

Taip, pagrindiniai skiriami tyrimai – bendras kraujo tyrimas, bendras šlapimo tyrimas, eritrocitų nusėdimo greičio tyrimas, elektrokardiograma – gydytojui skyrus, atliekami nemokamai.

  • asmens higienos reikmenis (dantų šepetėlis, muilas, plaukų ir kūno šampūnas ir kt.)
  • rankšluostį (1-2vnt.)
  • šlepetes
  • sportinę aprangą ir avalynę
  • rūbus pasikeitimui pagal sezoną
  • lietsargį arba apsiaustą nuo lietaus
  • maudymosi kostiumėlį/kelnaites, kepurėlę (jei plaukai ilgesni nei 5 cm), gumines šlepetes (šių reikmenų gali prireikti, jeigu bus paskirtos vandens procedūros, atsižvelgiant į vaiko susirgimą)
  • puodelį gėrimui
  •  kt. pagal savo poreikius

Partneriai

Nacionalis transplacijos biuras
Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programa
http://esveikata.lt/
http://www.lncp.lt/
http://esveikata.lt/

ATNAUJINAMOS KONSULTACIJOS PAS GYDYTOJUS SPECIALISTUS

GYDYTOJŲ SPECIALISTŲ DARBO GRAFIKAS

Prailgintas registratūros darbo laikas!!!

Atsižvelgdami į tai, kad sunku prisiskambinti ir užsiregistruoti pas gydytojus specialistus, nuo šiandien konsultacijų poliklinikos registratūra dirba nuo 7 iki 19 vakare.

Skambinkite registruokitės, gydykitės.

PLANINIŲ AMBULATORINIŲ SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ ETAPINIO ATNAUJINIMO IR TEIKIMO

VIEŠOJOJE ĮSTAIGOJE UTENOS LIGONINĖJE GYDYTOJŲ SPECIALISTŲ KONSULTACIJŲ GRAFIKAS 09.21-09.26d.

 

Gydytojas/ kab. Konsultacijos Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Vaikų pulmonologas

Gyd. R. Sabalienė

BPS R. Kapočienė (301kab.)

 

 

Planinė 9:00

9:35

10:10

10:45

11:20

11:55

12:30

13:05

13:40

9:00

9:35

10:10

10:45

11:20

11:55

12:30

13:05

13:40

11:30

12:05

12:40

13:15

13:50

14:25

15:00

15:35

9:00

9:35

10:10

10:45

11:20

11:55

12:30

13:05

13:40

Nuotolinės (telefonu) 14:15

14:30

14:45

14:15

14:30

14:45

16:10

16:25

16:40

14:15

14:30

14:45

Pulmonologė

Gyd. V.Griškevičienė

BPS O.Morkienė

(206kab.)

ATOSTOGOS

09.28 – 10.02

Planinė 12:00

12:20

12:40

13:00

10:00

10:20

10:40

11:00

10:00

10:20

10:40

11:00

10:00

10:20

10:40

11:00

Nuotolinės (telefonu) 13:20

13:35

11:20

11:35

11:50

11:20

11:35

11:50

11:20

11:35

11:50

Pulmonologė

Gyd. E.Bagurskienė

BPS O.Morkienė

(206kab.)

 

 

Planinė 15:30

16:00

16:30

Nuotolinės (telefonu) 17:00

17:30

Gastroenterologė

Gyd. Z.Bartašiūnaitė

BPS I.Trumpickienė

(207kab.)

ATOSTOGOS

09.14 – 09.25

Planinė 14:00

14:20

14:40

15:00

11:00

11:20

 

14:00

14:20

14:40

15:00

14:00

14:20

14:40

15:00

14:00               15:20

14:20

14:40

15:00

Nuotolinės (telefonu) 15:20

15:35

11:40

 

15:20

15:35

15:20

15:35

15:40               16:10

15:55

Kardiologė

Gyd. G.Matulienė

BPS. O.Daunienė

(213kab.)

 

 

Planinė 8:00

8:35

9:10

9:45

10:20

10:55

11:30

12:05

12:40

13:15

8:00

8:35

9:10

9:45

10:20

10:55

11:30

12:05

12:40

13:15

8:00

8:35

9:10

9:45

10:20

10:55

11:30

12:05

12:40

13:15

8:00

8:35

9:10

9:45

10:20

10:55

11:30

12:05

12:40

13:15

Nuotolinės (telefonu) 13:50

14:10

14:30

14:50

15:10

15:30

13:50

14:10

14:30

14:50

15:10

15:30

13:50

14:10

14:30

14:50

15:10

15:30

13:50

14:10

14:30

14:50

15:10

15:30

Kardiologė

Gyd. A.Matulionienė

BPS. A.Stukienė

(215kab.)

 

 

Planinė

 

 

 

8:00

8:35

9:10

9:45

10:20

10:55

12:00

12:35

13:10

13:45

14:20

8:00

8:35

9:10

9:45

10:20

10:55

8:00

8:35

9:10

9:45

10:20

10:55

Nuotolinės (telefonu) 11:30

11:50

12:10

12:30

14:55

15:15

15:35

11:30

11:4

12:00

12:15

12:30

11:30

11:4

12:00

12:15

12:30

Kardiologas

Gyd. R.Barevičius

BPS A.Šimonelienė

(216kab.)

 

Planinė 10:00

10:35

11:10

10:00

10:35

11:10

11:00

11:35

12:10

Nuotolinės (telefonu) 11:45 11:45

12:05

12:25

12:45

 

Kardiologė

Gyd. Grincevičienė

BPS A.Šimonelienė

(216kab.)

 

Planinė 12:00

12:35

13:10

13:45

14:20

14:00

14:35

15:10

12:00

12:35

13:10

13:45

14:20

13:00

13:35

14:10

14:45

Nuotolinės (telefonu) 14:55

15:15

15:35

15:45 14:55

15:15

15:35

15:20

15:40

Kardiologė

Gyd. S.Saugūnienė

BPS R.Gogelienė

(207kab.)

ATOSTOGOS

10.05 – 10.09

Planinė 8:00

8:35

9:10

9:45

10:20

10:55

8:00

8:35

9:10

9:45

8:00

8:35

9:10

9:45

10:20

10:55

11:30

8:00

8:35

9:10

9:45

10:20

10:55

11:30

8:00

8:35

9:10

9:45

10:20

10:55

Nuotolinės (telefonu) 11:30

11:50

12:10

12:30

10:20

10:40

12:05

12:25

12:45

13:05

12:05

12:25

12:45

13:05

11:30

11:50

12:10

12:30

Vaikų kardiologė

Gyd. A.Kriščiūnienė

BPS A.Šimonelienė

(216kab.)

 

Planinė 8:00

8:35

13:00

13:35

14:10

12:00

12:35

13:10

13:45

 

11:00

11:35

12:10

12:45

 

8:00

8:35

9:10

8:00

8:35

9:10

Nuotolinės (telefonu) 14:45 14:20

14:40

13:20

13:40

9:45 9:45

10:05

Vaikų kardiologė

Gyd. R.Kunigėlienė

 (215kab.)

 

Planinė 8:00

8:45

9:30

10:15

11:00

11:45

12:30

13:15

14:00

14:45

Nuotolinės (telefonu) 15:30            16:30

15:50

16:10

       
Neurologė

Gyd. A.Strolienė

BPS L.Marganavičienė

(204kab.)

ATOSOTOGOS

10.06 – 10.09d.

 

Planinė 12:00             16:00

12:30

13:00

13:30

14:00

14:30

15:00

15:30

12:00

12:30

13:00

13:30

14:00

14:30

15:00

15:30

8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

Nuotolinės (telefonu) 16:30

16:45

17:00

17:15

16:00

16:30

16:45

12:00

12:15

12:30

12:45

11:45

12:00

12:30

12:00

12:15

12:30

12:45

Neurologė

Gyd. V.J.Andreikėnienė

BPS O.Morkienė

(206kab.)

 

Planinė 8:00              10:30

8:30

9:00

9:30

10:00

8:00

8:30

9:00

13:30     (204kab)

14:00

14:30

15:00

15:30

13:00

13:30

14:00

14:30

15:00

8:00

8:30

9:00

 

 

Nuotolinės (telefonu) 11:00

11:15

11:30

9:30 16:00

16:15

16:30

15:30 9:30
Neurologė

Gyd. R.Stasevičienė

BPS E.Pelikšienė

(307kab.)

ATOSTOGOS

10.15 – 10.23

Planinė 8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

  Nuotolinės (telefonu)     11:30

12:00

12:00

12:30

 
Traumatologas

Gyd. F.Taučius

BPS. J.Paradnikienė

(110kab.)

Planinė 13:00

13:20

13:40

13:00

13:20

13:40

13:00

13:20

13:40

13:00

13:20

13:40

13:00

13:20

13:40

Nuotolinės (telefonu) 14:00

14:10

14:00

14:10

14:00

14:10

14:00

14:10

14:00

14:10

Traumatologas

Gyd. S.Naumkinas

BPS. J.Paradnikienė

(110kab)

 

Planinė 14:30

14:50

15:10

14:30

14:50

15:10

14:30

14:50

15:10

14:30

14:50

15:10

15:30

15:50

14:30

14:50

15:10

15:30

15:50

Nuotolinės (telefonu) 14:40 14:40 14:40 16:10 16:10

16:20

Traumatologas

Gyd. S.Bartašius

BPS J.Paradnikienė

(110kab.)

Planinė  

 

11:00

11:20

11:40

12:00

 

 

Nuotolinės (telefonu)     12:20

12:40

   
Traumatologas

Gyd. D.Pekarskas

BPS J.Paradnikienė

(110kab.)

 

Planinė 11:00

11:20

11:40

12:00

11:00

11:20

11:40

12:00

Nuotolinės (telefonu)   12:20

12:40

  12:20

12:40

 
Traumatologas

Gyd. V.Linkevičius

BPS J.Paradnikienė

(110kab.)

 

Planinė 10:00

10:20

10:40

12:00

12:20

9:00

9:20

Nuotolinės (telefonu) 11:00

12:40

9:40      
Dermatovenerologė

Gyd. T.Matukienė

BPS. Z.Petrėnienė

(205kab)

 

Planinė 8:20

8:40

9:00

9:20

9:40

10:00

10:20

10:40

11:00

 

12:00            15:20

12:20            15:40

12:40            16:00

13:00

13:20

13:40

14:00

14:20

14:40

15:00

8:20

8:40

9:00

9:20

9:40

10:00

10:20

10:40

11:00

 

12:00            15:20

12:20            15:40

12:40            16:00

13:00

13:20

13:40

14:00

14:20

14:40

15:00

8:20

8:40

9:00

9:20

9:40

10:00

10:20

10:40

11:00

Nuotolinės (telefonu) 11:20

11:40

11:50

16:20

16:35

16:50

11:20

11:40

11:50

16:20

16:35

16:50

11:20

11:40

11:50

Dermatovenerologas

Gyd. J.Valatka

BPS V.Streikuvienė

(205kab.)

 

Planinė 12:00              15:20

12:20              15:40

12:40              16:00

13:00

13:20

13:40

14:00

14:20

14:40

15:00

8:00

8:20

8:40

9:00

9:20

9:40

10:00

10:20

10:40

11:00

12:00            15:20

12:20            15:40

12:40            16:00

13:00

13:20

13:40

14:00

14:20

14:40

15:00

8:00

8:20

8:40

9:00

9:20

9:40

10:00

10:20

10:40

11:00

12:00            15:20

12:20            15:40

12:40            16:00

13:00

13:20

13:40

14:00

14:20

14:40

15:00

Nuotolinės (telefonu) 16:20

16:35

11:20

11:35

11:45

16:20

16:35

11:20

11:35

11:45

16:20

16:35

Oftalmologė

Gyd. R.Krukonytė

BPS S.Bugvilionienė

(212kab.)

NEDIRBS 10.12d.

 

ATOSTOGOS

10.26 – 10.29

Planinė

 

 

 

 

13:00

13:30

14:00

14:30

15:00

15:30

16:00

 

16:20 pakart.

8:00

8:30        12:30pakart

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

8:00

8:30    12:30pakart.

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

8:00

8:30       12:30pakart

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

 

 

Oftalmologė

Gyd. E.Fedaravičienė

BPS R.Patapovienė

(212kab.)

ATOSTOGOS

10.05 – 10.16

 

Planinė

 

8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

12:30pakart.

 

13:00

13:30

14:00

14:30

15:00

15:30

16:00

16:30 pakart.

 

13:00

13:30

14:00

14:30

15:00

15:30

16:00

16:30 pakart.

 

13:00

13:30

14:00

14:30

15:00

15:30

16:00

16:30 pakart.

 

8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

12:30pakart.

Urologas

Gyd. V.Usovas

BPS S.Datenytė

(137kab.)

NEDIRBS 10.16d.

 

Planinė 10:00

10:25

10:50

11:15

11:40

12:05

12:30

12:55

13:20

10:00

10:25

10:50

11:15

11:40

12:05

12:30

12:55

13:20

10:00

10:25

10:50

11:15

11:40

12:05

12:30

12:55

13:20

10:00

10:25

10:50

11:15

11:40

12:05

12:30

12:55

13:20

Nuotolinės (telefonu) 13:45

14:00

14:15

14:30

13:45

14:00

 

 

13:45

14:00

14:15

14:30

14:45

13:45

14:00

14:15

14:30

14:45

Urologas

 Gyd. J.Babakinas

BPS S.Gecevičienė

(104kab.)

 

Planinė 8:00

8:25

8:50

9:15

9:40

10:05

10:30

10:55

8:00

8:25

8:50

9:15

9:40

10:05

10:30

10:55

Nuotolinės (telefonu) 11:20

11:35

11:50

11:20

11:35

11:50

Echoskopuotoja

Gyd. A.Vėlavičienė

BPS V.Beinoravičienė

(129Kab.)

ATOSTOGOS

09.21 – 09.25

Planinė 9:00

9:20

9:40

10:00

10:20

10:40

11:00

11:20

9:00

9:20

9:40

10:00

10:20

10:40

11:00

11:20

8:00

8:20

8:40

9:00

9:20

9:40

10:00

10:20

Echoskopuotojas

Gyd. S.Ratiukas

BPS S.Gecevičienė

(129Kab.)

Planinė 11:00             14:00

11:15             14:15

11:30             14:30

11:45             14:45

12:00             15:00

12:15             15:15

12:30             15:30

12:45             15:45

13:00

13:15

13:30

13:45

 

Abdominalinis chirurgas

Gyd. E.Kulikauskas

BPS V.Beinoravičienė

(129Kab.)

 

ATOSTOGOS

09.10 – 09.21

Planinė 13:00

13:30

14:00

14:30

 

12:00

12:30

13:00

13:30

14:00

14:30

11:00

11:30

12:00

12:30

13:00

13:30

14:00

14:30

Echoskopuotojas

Gyd. V.Usovas

BPS S.Datenytė

(129kab.)

NEDIRBS 10.16d.

 

Planinė 15:00

15:20

15:40

16:00

16:20

 

14:30

14:50

15:10

15:30

15:50

16:10

16:30

Urologas

Gyd.R.Leipus

BPS V.Beinoravičienė

(129kab.)

 

Planinė 12:00

12:20

 

12:00

12:20

 

10:00

10:20

 

 

Abdom.chirurgas

Gyd.R.Leipus

BPS V.Beinoravičienė

(129kab.)

 

Planinė 12:40 12:40 10:40
Reumatologas

Gyd. A.Gocentas

BPS E.Kutkienė

(211kab.)

NEDIRBS 10.09d.

Planinė 9:00

9:25

9:50

10:15

10:40

11:05

11:30

11:55

12:20

12:45

13:10

13:35

14:00

14:25

14:50

9:00

9:25

9:50

10:15

10:40

11:05

11:30

11:55

12:20

12:45

13:10

13:35

14:00

14:25

14:50

Nuotolinės (telefonu)     15:15

15:30

15:45

16:00

16:15

16:30

16:45

  15:15

15:30

15:45

16:00

16:15

16:30

16:45

Endokrinologė

Gyd. A.Vėlavičienė

BPS Dž.Vaitasienė

(101kab.)

ATOSTOGOS

09.21 – 09.25

 

 

Planinė 12:00

12:30

13:00

13:30

14:00

14:30

12:00

12:30

13:00

13:30

14:00

14:30

8:30              13:00

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

12:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

12:30

Nuotolinės (telefonu) 15:00

15:15

15:30

15:45

15:00

15:15

15:30

15:45

13:30

13:45

14:00

14:15

13:00

13:15

13:30

13:45

Endokrinologė

Gyd. R.Vaškevičienė

BPS M.Sudeikytė

(129A)

 

ATOSTOGOS

10.08 – 10.26

 

Planinė 8:00               14:00

8:30               14:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

12:30

13:00

13:30

8:00              14:00

8:30              14:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

12:30

13:00

13:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

12:30

13:00

13:30

14:00

14:30

Nuotolinės (telefonu) 15:00            16:15

15:15

15:30

15:45

16:00

    15:00

15:15

15:30

15:45

16:00

15:00

15:15

15:30

15:45

16:00

Endokrinologas

Gyd. A.Norkus

BPS J.Skardžiuvienė

(129A)

DIRBS 09.23d.

Planinė 10:00            13:30

10:30            14:00

11:00            14:30

11:30            15:00

12:00            15:30

12:30            16:00

13:00

Nuotolinės (telefonu)     16:20

16:35

16:50

   
Infektologė

Gyd. S.Petkevičiūtė

BPS. D.Puteikienė

(109kab.)

NEDIRBS 24d.

Planinė 11:30

12:00

12:30

11:30

12:00

12:30

11:30

12:00

12:30

9:00              10:30

9:30

10:00

11:30

12:00

12:30

Nuotolinės (telefonu) 13:00

13:15

13:00

13:15

13:00

13:15

11:00

11:15

13:00

13:15

Nefrologė

Gyd. L.Jakštienė

(104kab.)

ATOSTOGOS

09.21 – 09.23

Planinė 12:00

12:30

13:00

13:30

12:00              14:00

12:30              14:30

13:00              15:00

13:30

12:00

12:30

13:00

13:30

12:00

12:30

13:00

13:30

 

Vaikų ligų gyd.

Ž.Tamošiūnienė

BPS.D.Puteikienė

(303kab.)

NEDIRBS

09.21 – 09.25d.

 

Planinė 8:30

8:55

9:20

9:45

10:10

10:35

11:00

11:25

11:50

8:30

8:55

9:20

9:45

10:10

10:35

11:00

11:25

11:50

8:30

8:55

9:20

9:45

10:10

10:35

11:00

11:25

11:50

8:30

8:55

9:20

9:45

10:10

10:35

11:00

11:25

11:50

8:30

8:55

9:20

9:45

10:10

10:35

11:00

11:25

11:50

Nuotolinės (telefonu) 12:15

12:30

12:45

13:00

12:15

12:30

12:45

13:00

12:15

12:30

12:45

13:00

12:15

12:30

12:45

13:00

12:15

12:30

12:45

13:00

Hematologė

Gyd. L.Aleškevičienė

BPS O.Morkienė

(206kab.)

 

 

Planinė 8:00              12:35

8:25              13:00

8:50              13:25

9:15              13:50

9:40              14:15

10:05            14:40

10:30            15:05

10:55

11:20

11:45

12:10

  Nuotolinės (telefonu)     15:30           16:15

15:45           16:30

16:00

   
Skausmo gyd.

Gyd. A.Kareiva

BPS L.Pakalnytė

(139kab.)

ATOSTOGOS

09.21 – 10.02

Planinė 16:00

16:20

16:40

17:00

17:20

17:40

18:00

18:20

18:40

9:00               12:00

9:20               12:20

9:40               12:40

10:00             13:00

10:20              13:20

10:40              13:40

11:00

11:20

11:40

 
Otorinolaringologas

Gyd. M.Groblys

BPS E.Kutkienė (211kab.)

NEDIRBS 10.08d.

 

 

Planinė 12:00              15:20

12:20              15:40

12:40              16:00

13:00              16:20

13:20

13:40

14:00

14:20

14:40

15:00

12:00

12:20

12:40

13:00

13:20

13:40

14:00

14:20

14:40

15:00

15:20

12:00              15:20

12:20              15:40

12:40              16:00

13:00              16:20

13:20

13:40

14:00

14:20

14:40

15:00

Otorinolaringologas

Gyd. N.Popov

BPS V.Guobužienė

(210kab.)

 

 

Planinė 8:00               12:40

8:20

8:40

9:00

9:20

9:40

10:00

10:20

10:40

11:00

11:20

11:40

12:00

12:20

13:00

13:20

13:40

14:00

14:20

14:40

15:00

15:20

15:40

16:00

16:20

16:40

8:00                 12:40

8:20

8:40

9:00

9:20

9:40

10:00

10:20

10:40

11:00

11:20

11:40

12:00

12:20

Vaikų chirurgas

Gyd. A. Grincevičius

BPS. G.Jurevičienė

(PSPC 112kab.)

 

Planinė 10:00

10:15

10:30

10:45

11:00

13:20

13:35

13:50

14:05

14:20

10:30

10:45

11:00

11:15

11:30

10:30

10:45

11:00

11:15

11:30

13:20

13:35

13:50

14:05

14:20

Abdominalinis chirurgas

Gyd. A. Grincevičius

BPS. G.Jurevičienė

(PSPC 112kab.)

 

Planinė 14:20

14:50

15:05

10:50

11:20

10:50

11:20

14:20

14:50

15:05

Angiochirurgas

Gyd. M.Gutauskas

BPS E.Kutkienė

(PSPC 115kab.)

 

DIRBS 10.23d.

Planinė 14:00

14:30

15:00

15:30

16:00

16:30

Endoskopijos

Gyd. L.Treinienė

BPS J.Stukaitė

(108kab.)

 

Planinė 8:00

8:45

9:30

10:15

11:00

11:45

12:30

14:45

8:00

8:45

9:30

10:15

11:00

11:45

12:30

14:45

8:00              14:00

8:45              14:45

9:30

10:15

11:00

11:45

12:30

13:15

8:00

8:45

9:30

10:15

11:00

11:45

12:30

14:45

8:00

8:45

9:30

10:15

11:00

11:45

12:30

14:45

Fibrokolonoskopijos

Planinė

13:00 13:00 13:00 13:00
Endoskopijos

Gyd. K.Matulevičius

BPS J.Stukaitė (108kab.)

Planinė               Gyd.konsultuoja šeštadieniais  (Rugpjūčio mėn. gyd. atvyks  09.19d.)

8:00 – 17:00

Fibrokolonoskopijos

Gyd. E.Kulikauskas

BPS U.Eigėlytė

 

ATOSTOGOS

09.10– 09.21

Planinė

 

 

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

13:00

Chirurgas (110kab.)

Gyd. A.Meškauskas

BPS J.Paradnikienė

Planinė 12:00

12:20

12:40

 

Echoskopijos

Gyd. S.Ratiukas

 (129kab.)

 

 

DIRBS:

09.05h. 8-15h

09.12h. 8-15h

09.19h. 8-15h

09.26h. 8-15h

 

Planinė Šeštadienis:

08:00       11:45

08:15       12:00

08:30       12:15

08:45       12:30

09:00       12:45

09:15       13:00

09:30       13:15

09:45       13:30

10:00       13:45

10:15       14:00

10:30       14:15

10:45       14:30

11:00       14:45

11:15       11:30

       
Vaikų neurologė

R.Abelytė  307kab.

ATVYKS 09.18d.

(8 – 15h.)

 

ATOSTOGOS

10.01 – 10.15

Planinė         8:00                  11:40

8:20                  12:00

8:40                  12:20

9:00                  12:40

9:20                  13:00

9:40                  13:20

10:00                13:40

10:20                14:00

10:40                14:20

11:00                14:40

11:20

Neurochirurgas

U.Kšanas

BPS L.Marganavičienė

(211kab.)

Planinė 14:00                15:45

14:15                16:00

14:30                16:15

14:45                16:30

15:00                16:45

15:15

15:30

Diabetinės pėdos kab.

Dž.Vaitasienė

(109kab.)

ATOSTOGOS

09.07– 09.27

NEDIRBS 10.14d.

Planinė 8:40

10:00

8:40

10:00

14:00 14:00
Diabeto mokykla

L.Kvedarienė

(109kab.)

Pirmadieniais 13:00 – 17:00        
Logoterapeutė

A.Petronienė

 

Tik skyriaus pacientai

 

Gyd.ginekologė

Ala Menčinskienė

Dirbs: 09.15d. (7 – 9h)

09.17d.(11 – 14h)

09.22d.(11 – 13h)

09.24d.(11 – 14h.)

09.29d .(11 – 13h)

Gyd.ginekologė

Agnė Šepetienė

Dirbs: 09.07d. (7 .30– 11h)

09.09d. (7 .30– 11h)

09.14d. (7 .30– 11h)

09.21d. (7 .30– 11h)

09.28d.(7 .30– 11h)

Gyd.ginekologė

Jovita Šapolienė

Dirbs: 09.02d. (11 – 15h)                          09.10d. (11 – 13h)

09.03d. (11 – 15h)                         09.16d. (11 – 13h)

09.07d. (11 – 15h)                         09.23d. (11 – 13h)

09.09d. (11 – 15h)

09.14d. (11 – 15h)

09.21d. (11 – 15h)

09.28d. (11 – 15h)

Gyd.ginekologas

Mindaugas Šakys

Dirbs: 09.18d. (8 – 11h)

 

 

DANTŲ PROTEZAVIMO KABINETAS:

Gyd.odontologė

Gyd. A.Tervidavičienė

BPS D.Sadaunikienė

 

Planinė 8:30         13:00

9:00         13:30

9:30         14:00

10:00

10:30

11:30

12:00

12:30

8:30         13:00

9:00         13:30

9:30         14:00

10:00

10:30

11:30

 

Gyd.odontologė

Gyd. A.Žalnierienė

BPS D.Sadaunikienė

 

Por.mėn.dienomis

(8-11h.)

Neporinėmis mėn.dienomis

(13:30 -17h)

Planinė 7:30              10:00

8:00              10:30

8:30              11:00

9:00

9:30

 

7:30              10:00

8:00              10:30

8:30              11:00

9:00

9:30