Utenos ligoninė

RŪPESTIS
IR PROFESIONALUMAS

Apie įstaigą

Kontaktai

Registratūros tel.

8 (389) 63 861

El. paštas

info@utenosligonine.lt

Adresas

Aukštakalnio g. 3, Utena

Skubios pagalbos skyrius

Skyriuje nuolat dirba vidaus ligų gydytojai, bendrosios praktikos slaugytojos. Taip pat esant reikalui priėmimo skubios pagalbos skyriuje konsultuoja ir kitų specialybių gydytojai.

Vaikų ligų skyrius

Vaikų ligų skyriuje vaikai ir tėveliai visada ras rūpestį ir šilumą, čia juos sutiks kvalifikuota gydytojų ir slaugytojų komanda, jie gaus aukštos kokybės specializuotas, saugias, atitinkančias pacientų poreikius ir interesus sveikatos priežiūros paslaugas.

Chirurgijos klinika

Modernioje operacinėje, įrengtoje pagal europinius standartus, aprūpintoje naujausiomis technologijomis Jums suteiks kvalifikuotą pagalbą.

Konsultacijų poliklinika

Konsultacinė pagalba yra planinė ir teikiama iš anksto užsiregistravus. Skubia tvarka teikiama būtinoji pagalba.

VALSTYBĖS KOMPENSUOJAMOS PROGRAMOS

Lietuvoje vykdomos prevencinės programos

NAUJIENOS

Informaciniai pranešimai, naujienos iš įstaigos gyvenimo ir kitur

Dažnai užduodami klausimai

Turite klausimų mūsų įstaigai?

Taip, šeimos gydytojai ir vaikų ligų gydytojai prie ligoninės prisirašiusius pacientus konsultuoja ir gydymą skiria nemokamai.

Paciento asmens tapatybę įrodantį dokumentą ir gydytojo siuntimą jo reabilitacijai (forma Nr.027/a)

Taip, pagrindiniai skiriami tyrimai – bendras kraujo tyrimas, bendras šlapimo tyrimas, eritrocitų nusėdimo greičio tyrimas, elektrokardiograma – gydytojui skyrus, atliekami nemokamai.

  • asmens higienos reikmenis (dantų šepetėlis, muilas, plaukų ir kūno šampūnas ir kt.)
  • rankšluostį (1-2vnt.)
  • šlepetes
  • sportinę aprangą ir avalynę
  • rūbus pasikeitimui pagal sezoną
  • lietsargį arba apsiaustą nuo lietaus
  • maudymosi kostiumėlį/kelnaites, kepurėlę (jei plaukai ilgesni nei 5 cm), gumines šlepetes (šių reikmenų gali prireikti, jeigu bus paskirtos vandens procedūros, atsižvelgiant į vaiko susirgimą)
  • puodelį gėrimui
  •  kt. pagal savo poreikius

Partneriai

Nacionalis transplacijos biuras
Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programa
http://esveikata.lt/
http://www.lncp.lt/
http://esveikata.lt/

 

ATNAUJINAMOS KONSULTACIJOS PAS GYDYTOJUS SPECIALISTUS

GYDYTOJŲ SPECIALISTŲ DARBO GRAFIKAS

Prailgintas registratūros darbo laikas!!!

Atsižvelgdami į tai, kad sunku prisiskambinti ir užsiregistruoti pas gydytojus specialistus, nuo šiandien konsultacijų poliklinikos registratūra dirba nuo 7 iki 19 vakare.

Skambinkite registruokitės, gydykitės.

PLANINIŲ AMBULATORINIŲ SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ ETAPINIO ATNAUJINIMO IR TEIKIMO

VIEŠOJOJE ĮSTAIGOJE UTENOS LIGONINĖJE GYDYTOJŲ SPECIALISTŲ KONSULTACIJŲ GRAFIKAS 06.14 – 06.26d.

 

Gydytojas/ kab. Konsultacijos Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis  
Vaikų pulmonologas

Gyd. R. Sabalienė

BPS R. Kapočienė (301kab.)

 

 

Kontaktinė 30min.

 

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

12:00

12:30

13:00

13:30

14:00

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

12:00

12:30

13:00

13:30

14:00

11:30

12:30

13:30

14:30

15:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

12:00

12:30

13:00

13:30

14:00

 
Pak./Nekont. 15min.

 

14:30

14:45

14:30

14:45

16:30

16:45

14:30

14:45

 
Pulmonologė

Gyd. V.Griškevičienė

BPS O.Morkienė

(206kab.)

NEDIRBS

06.01 – 07.16d.

Kontaktinė 30min. 12:00

12:30

13:00

10:00

10:30

11:00

10:00

10:30

11:00

10:00

10:30

11:00

 
Pak./Nekont. 15min.

 

13:20

13:35

11:35

11:50

11:35

11:50

11:35

11:50

 
Pulmonologė

Gyd. E.Bagurskienė

BPS O.Morkienė

(206kab.)

NEDIRBS

06.15d. ir 06.22d.

Kontaktinė 30min. 15:30

16:00

16:30

 
Pak./Nekont. 30min. 17:00

17:30

 
Gastroenterologė

Gyd. Z.Bartašiūnaitė

BPS I.Trumpickienė

(207kab.)

Kontaktinė 30min. 14:00

14:30

 

11:00

11:30

 

14:00

14:30

 

14:30

15:00

 

14:00

15:00

 

 
Pak./Nekont. 30min. 15:00

15:30

11:45 15:00

15:30

14:00

15:30

14:30

15:30

 
Kardiologė

Gyd. G.Matulienė

BPS. O.Daunienė

(213kab.)

Kontaktinė 30min. 8:00

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

12:00

12:30

13:00

8:00

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

12:00

12:30

13:00

8:00

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

12:00

12:30

13:00

8:00

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

12:00

12:30

13:00

 
Pak./Nekont. 20min.

 

13:50

14:30

14:50

15:10

15:30

13:50

14:30

14:50

15:10

15:30

13:50

14:30

14:50

15:10

15:30

13:50

14:30

14:50

15:10

15:30

 
Kardiologas

Gyd. R.Barevičius

BPS A.Šimonelienė

(216kab.)

 

Kontaktinė 30min. 10:00

10:30

11:00

10:00

10:30

11:00

11:00

12:00

 
Pak./Nekont. 20min.

 

11:45 11:45

12:05

12:25

12:15  
Kardiologė

Gyd. Grincevičienė

BPS A.Šimonelienė

(216kab.)

NEDIRBS

06.14 – 07.16d.

Kontaktinė 30min. 12:00

13:00

13:30

14:00

14:30

14:00

14:30

15:00

12:00

13:00

13:30

14:00

14:30

13:00

13:30

14:00

14:30

 

 
Pak./Nekont. 30min.

 

12:30

15:00

15:30

15:45

15:30

15:45

12:30

15:00

15:30

15:45

15:00

15:30

 
Kardiologė

Gyd. S.Saugūnienė

BPS R.Gogelienė

(207kab.)

NEDIRBS

06.15d. ir 06.17d.

Kontaktinė 30min.

 

8:00

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

8:00

9:00

10:00

8:00

9:00

10:00

10:30

11:00

12:00

8:00

9:00

10:00

10:30

11:00

12:00

8:00

9:00

10:00

11:00

 
Pak./Nekont. 30min.

 

8:30             12:30

11:50

12:10

10:40 8:30            12:45

9:30            13:05

11:30

8:30               12:45

9:30

11:30

8:30                   11:50

9:30                   12:10

10:30                 12:30

 
Vaikų kardiologė

Gyd. A.Kriščiūnienė

BPS A.Šimonelienė

(216kab.)

NEDIRBS

06.21 – 07.23d.

Kontaktinė  30min.

 

8:00

8:30

13:00

13:40

14:20 pak.

12:00

12:40

13:20

14:00

14:20

11:00

11:30

12:00

12:30

13:00

13:40 pak.

8:00

8:30

9:00

9:30

8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

 
Vaikų kardiologė

Gyd. R.Kunigėlienė

 (215kab.)

 

Kontaktinė  30min.

 

8:00               13:30

8:30               14:00

9:00               14:30

9:30

10:00

10:30

11:00

12:00

12:30

13:00

 
Pak./Nekont. 20min.

 

15:45            16:45

16:05

16:25

         
Neurologė

Gyd. A.Strolienė

BPS L.Marganavičienė

(204kab.)

Kontaktinė 30min.

 

12:00              15:00

12:30              15:30

13:00              16:00

13:30

14:00

14:30

12:00              15:00

12:30              15:30

13:00              16:00

13:30

14:00

14:30

8:00            11:00

8:30            11:30

9:00

9:30

10:00

10:30

8:00            11:00

8:30            11:30

9:00

9:30

10:00

10:30

8:20 EKSS

8:50 EKSS

9:20

10:00

10:30

11:00

12:00

 
Pak./Nekont. 15min.

 

16:45

17:00

17:15

16:45 12:00

12:15 EKSS

12:15

12:30

12:30

12:45

 
Neurologė

Gyd. V.J.Andreikėnienė

BPS O.Morkienė

(206kab.)

 

 

Kontaktinė 30min.

 

8:00               10:00

8:30               10:30

9:00

9:30

8:00                10:00

8:30                10:30

9:00

9:30

8:00

9:00

10:00

10:30

8:00

9:00

10:00

 

 

 
Pak./Nekont. 15min.

 

11:00

11:15

11:30

11:00

11:30

11:00

11:30

11:45

11:00

11:30

   
Neurologė

Gyd. V.Simenas

BPS L.Šapokienė

(215kab.)

 

Kontaktinė  30min.

 

10:00

10:30

11:00

11:30

13:00

13:30

14:00

14:30

 
Pak./Nekont. 15min.   15:15            16:15

16:00            16:30

       
Neurologė

Gyd. R.Stasevičienė

BPS E.Pelikšienė

(307kab.)

 

Kontaktinė  60min. 8:00

9:00

10:00

11:00

8:00

9:00

10:00

11:00

 
Pakartotiniai 30min.     11:30

12:00

11:30

12:00

12:30

   
Traumatologas

Gyd. F.Taučius

BPS. J.Paradnikienė

(110kab.)

Kontaktinė 20min. 13:00

13:20

13:40

13:00

13:20

13:40

13:00

13:20

13:40

13:00

13:20

13:40

13:00

13:20

13:40

 
Pakartotiniai 15min. 14:00

14:15

14:00

14:15

14:00

14:15

14:00

14:15

14:00

14:15

 
Traumatologas

Gyd. S.Naumkinas

BPS. J.Paradnikienė

(110kab)

 

Kontaktinė  20min. 14:30

14:50

14:30

14:50

14:30

14:50

14:30             15:10

14:50             15:30

14:30             15:10

14:50             15:30

 
Pakartotiniai 20min. 15:20 15:20 15:20 15:50           16:10 15:50           16:10  
Traumatologas

Gyd. S.Bartašius

BPS J.Paradnikienė

(110kab.)

NEDIRBS

06.18 – 07.19d.

Kontaktinė 20min.  

 

10:00           15:40

10:20           16:00

10:40

11:00

11:20

11:40

12:00

 

 

 
Pakartotiniai  20min.     12:20          16:20

12:40          16:40

     
Traumatologas

Gyd. V.Linkevičius

BPS J.Paradnikienė

(110kab.)

Kontaktinė 20min. 9:00

9:20

9:40

10:00

9:00              10:40

9:20              11:00

9:40              11:20

10:00            11:40

10:20            12:00

 
Pakartotiniai 20min. 10:20

10:40

    12:30

12:45

   
Dermatovenerologė

Gyd. T.Matukienė

BPS. Z.Petrėnienė

(205kab)

Kontaktinė  30min.

 

8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

12:00            15:30

12:30            16:00

13:00

13:30

14:00

14:30

15:00

8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

12:00            15:30

12:30            16:00

13:00

13:30

14:00

14:30

15:00

8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

 
Pak./Nekont. 15min. 11:20

11:35

11:45

16:20

16:35

16:50

11:20

11:35

11:45

16:20

16:35

16:50

11:20

11:35

11:45

 
Dermatovenerologas

Gyd. J.Valatka

BPS A.Stukienė

(205kab.)

NEDIRBS

06.14 – 06.16d.

Kontaktinė 30min.

 

12:00             15:30

12:30             16:00

13:00

13:30

14:00

14:30

15:00

8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

12:00           15:30

12:30           16:00

13:00

13:30

14:00

14:30

15:00

8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

12:00                15:30

12:30                16:00

13:00

13:30

14:00

14:30

15:00

 
Pak./Nekont. 15min. 16:20

16:35

11:20                11:45

11:35

16:20

16:35

11:20              11:45

11:35

16:20

16:35

 
Oftalmologė

Gyd. R.Krukonytė

BPS S.Bugvilionienė

(212kab.)

NEDIRBS

06.21 – 06.23d.

 

Kontaktinė  30min.

 

 

 

 

 

13:00

13:30

14:00

14:30

15:00

15:30

16:00

16:20 pakart.

8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

12:30 pak.

8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

12:30 pak.

8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

12:30 pak.

 

 
Oftalmologė

Gyd. E.Fedaravičienė

BPS R.Patapovienė

(212kab.)

NEDIRBS 06.25d.

NEDIRBS

07.01 – 07.09d.

 

Kontaktinė  30min.

 

8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00 pak.

12:30 pak.

13:00

13:30

14:00

14:30

15:00

15:30

16:00

 

16:30  pakart.

13:00

13:30

14:00

14:30

15:00

15:30

16:00

 

16:30 pakart.

13:00

13:30

14:00

14:30

15:00

15:30

16:00

 

16:30 pakart.

8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00 pak.

12:30 pak.

 
Urologas

Gyd. V.Usovas

BPS S.Datenytė

(137kab.)

NEDIRBS

05.24 – 06.14d.

06.25d.

Kontaktinė  30min. 10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

12:30

13:00

13:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

12:30

13:00

13:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

12:30

13:00

13:30

14:00

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

12:30

13:00

13:30

14:00

 
Pak./Nekont. 15min. 13:45

14:00

14:15

13:45

14:15

14:15

14:30

14:45

14:15

14:30

14:45

 
Urologas

 Gyd. J.Babakinas

BPS S.Gecevičienė

(104kab.)

NEDIRBS

06.14 – 06.27d.

 

 

Kontaktinė  30min. 8:00

8:30

9:00

8:00

8:30

9:00

8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

8:00

8:30

9:00

 
Pak./Nekont. 15min. 9:30

9:45

9:30

9:45

11:30

11:45

11:30

11:45

9:30

9:45

 
Echoskopuotoja

Gyd. A.Vėlavičienė

BPS V.Beinoravičienė

(129Kab.)

 

Kontaktinė 30min. 9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

 
Echoskopuotojas

Gyd. S.Ratiukas

BPS S.Gecevičienė

(129Kab.)

Kontaktinė  20min. 11:00             14:00

11:20             14:20

11:40             14:40

12:00             15:00

12:20             15:20

12:40             15:40

13:00

13:20

13:40

 
Abdominalinis chirurgas

Gyd. E.Kulikauskas

BPS V.Beinoravičienė

(129Kab.)

NEDIRBS

06.14 – 07.02d.

Kontaktinė  30min. 13:00

13:30

14:00

14:30 būt.pagalba

 

12:00

12:30

13:00

13:30

14:00

14:30 būt.pagalba

11:00     14:30 būt.pag.

11:30

12:00

12:30

13:00

13:30

14:00

 
Echoskopuotoja

Gyd. A.Sniečkuvienė

BPS S.Gecevičienė

(129Kab.)

NEDIRBS 06.30d.

Kontaktinė  15min. 11:00          13:30

11:15          13:45

11:30          14:00

11:45          14:15

12:00

12:15

12:30

12:45

13:00

13:15

 
Vaikų gastroenterologė

Gyd. A.Sniečkuvienė

BPS S.Gecevičienė

(129Kab.)

Kontaktinė 20min. 11:40

12:10

12:40

 
Echoskopuotojas

Gyd. V.Usovas

BPS S.Datenytė

(137kab.)

NEDIRBS 05.24-06.14

NEDIRBS 06.25d.

Kontaktinė 20min. 14:30           16:10

14:50           16:30

15:10

15:30

15:50

14:30           16:10

14:50           16:30

15:10

15:30

15:50

 
Urologas

Gyd.R.Leipus

BPS V.Beinoravičienė

(129kab.)

Kontaktinė  20min. 12:00

12:20

 

12:00

12:20

 

9:00

9:20

 

 

 
Abdom.chirurgas

Gyd.R.Leipus

BPS V.Beinoravičienė

(129kab.)

Kontaktinė 20min. 12:40 12:40 9:40  
Reumatologas

Gyd. A.Gocentas

BPS E.Kutkienė

(211kab.)

 

 

Kontaktinė  30min. 9:00             15:00

9:30             15:30

10:00           16:00

10:30

11:00

11:30

12:00

12:30

13:00

13:30

14:00

14:30

 
Pak./Nekont. 20min.     16:10           17:00

16:20

16:30

16:40

     
Endokrinologė

Gyd. A.Vėlavičienė

BPS Dž.Vaitasienė

(101kab.)

 

 

Kontaktinė  30min.

 

12:00

12:30

13:00

13:30

14:00

14:30

12:00

12:30

13:00

13:30

14:00

14:30

8:30              12:30

9:00              13:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

12:30

 
Pak./Nekont. 15min. 15:00

15:15

15:30

15:45

15:00

15:15

15:30

15:45

13:30

13:45

14:00

14:15

13:00

13:15

13:30

13:45

 
Endokrinologė

Gyd. R.Vaškevičienė

BPS M.Sudeikytė

(129A)

 

 

Kontaktinė 30min.

 

8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

12:00

12:30

13:00

13:30

14:00

8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

12:00

12:30

13:00

13:30

14:00

9:00

9:30

10:00

10:30

12:00

12:30

13:00

13:30

14:00

14:30

 
Pak./Nekont. 15min. 15:00            15:45

15:15            16:00

15:30

    15:00            15:45

15:15            16:00

15:30

15:00            15:45

15:15            16:00

15:30

 
Endokrinologas

Gyd. A.Norkus

BPS J.Skardžiuvienė

(129A)

 

DIRBS:

            06.23 d.

            07.07 d.

Kontaktinė 30min.

 

10:00            13:30

10:30            14:00

11:00            14:30

11:30            15:00

12:00            15:30

12:30            16:00

13:00

 
Pak./Nekont. 15min.     16:20

16:35

16:50

     
Nefrologė

Gyd. L.Jakštienė

(104kab.)

Kontaktinė  30min. 12:00

12:30

12:00             13:00

12:30

12:00

12:30

12:00

12:30

 
Pak./Nekont. 30min. 13:00             13:30 13:30             14:00 13:00             13:30 13:00             13:30    
Vaikų ligų gyd.

Ž.Tamošiūnienė

BPS.D.Puteikienė

(303kab.)

 NEDIRBS

06.21 – 06.25d.

 

 

Kontaktinė 30min. 8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

 
Pak./Nekont. 15min. 12:15           13:15

12:30

12:45

13:00

12:15          13:15

12:30

12:45

13:00

12:15          13:15

12:30

12:45

13:00

12:15          13:15

12:30

12:45

13:00

12:15          13:15

12:30

12:45

13:00

 
Skausmo gyd.

Gyd. A.Kareiva

BPS L.Pakalnytė

(139kab.)

NEDIRBS 06.14d.

Kontaktinė  20min.

 

15:00             17:40

15:20             18:00

15:40             18:20

16:00             18:40

16:20

16:40

17:00

17:20

9:00               11:40

9:20               12:00

9:40               12:20

10:00             12:40

10:20             13:00

10:40             13:20

11:00             13:40

11:20             14:00

   
Otorinolaringologas

Gyd. M.Groblys

BPS E.Kutkienė (211kab.)

NEDIRBS

06.21 – 06.28d.  

Kontaktinė 30min.

 

12:00              16:00

12:30              16:30

13:00

13:30

14:00

14:30

15:00

15:30

12:00

12:30

13:00

13:30

14:00

14:30

15:00

15:30

12:00              16:00

12:30              16:30

13:00

13:30

14:00

14:30

15:00

15:30

 
Otorinolaringologas

Gyd. N.Popov

BPS V.Guobužienė

(210kab.)

NEDIRBS

06.29 – 07.16d.  

Kontaktinė  30min. 8:00               12:00

8:30               12:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

8:00               12:00

8:30               12:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

13:00

13:30

14:00

14:30

15:00

15:30

16:00

16:30

8:00               12:00

8:30               12:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

8:00               12:00

8:30               12:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

 
Vaikų chirurgas

Gyd. A. Grincevičius

BPS. G.Jurevičienė

(PSPC 112kab.)

NEDIRBS

06.14 – 07.16d.  

Kontaktinė 15min. 10:00           11:00

10:15

10:30

10:45

13:20             14:20

13:35

13:50

14:05

10:30           11:30

10:45

11:00

11:15

10:30           11:30

10:45

11:00

11:15

13:20               14:20

13:35

13:50

14:05

 
Abdominalinis chirurgas

Gyd. A. Grincevičius

BPS. G.Jurevičienė

(PSPC 112kab.)

Kontaktinė 15min.

NEDIRBS

06.14 – 07.16d.  

14:20

14:50

15:05

10:50

11:20

10:50

11:20

14:20

14:50

15:05

 
Medicinos gydytoja

Gyd. R.Mačiulytė

BPS. G.Jurevičienė

(PSPC 112kab.)

DIRBS:

07d;14d;30d.

Kontaktinė 30min. 13:00

13:30

14:00

14:30

15:00

15:30

 
Angiochirurgas

Gyd. M.Gutauskas

BPS E.Kutkienė

(PSPC 215 kab.)

DIRBS 06.18d.

Kontaktinė 30min. 14:00                16:30

14:30

15:00

15:30

16:00

 
Endoskopijos

Gyd. L.Treinienė

BPS J.Stukaitė

(108kab.)

 

Kontaktinė 45min.

 

8:00

8:45

9:30

10:15

11:00

11:45

12:30

8:00

8:45

9:30

10:15

11:00

11:45

12:30

8:00

8:45

9:30

10:15

11:00

11:45

12:30

13:15

14:00

14:45

8:00

8:45

9:30

10:15

11:00

11:45

12:30

8:00

8:45

9:30

10:15

11:00

11:45

12:30

 
Fibrokolonoskopijos

Kontaktinė 1h.

 

13:00 13:00 13:00 13:00  
Endoskopijos

Gyd. K.Matulevičius

BPS J.Stukaitė (108kab.)     

 

DIRBS 06.19d.

             07.10d.

            07.24d.

Kontaktinė 30min. Šeštadienis:

8:00              11:00

8:30              11:30

9:00              12:00

9:30              12:30

10:00            13:00

10:30            13:30

14:00            14:30

   

 

 

 

 

 

 
Fibrokolonoskopijos

Gyd. E.Kulikauskas

BPS J.Stukaitė

NEDIRBS

06.14 – 07.02d.

Kontaktinė 1val.

 

 

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

13:00

 
Chirurgas (110kab.)

Gyd. A.Meškauskas

BPS J.Paradnikienė

Kontaktinė 20min. 12:00

12:20

12:40 pakart.

12:00

12:20

12:40 pakart.

 
Echoskopijos

Gyd. S.Ratiukas

 (129kab.)

NEDIRBS:

07.29d.

07.31d.

08.05d.

08.07d.

 

 

Kontaktinė  20min.

 

Šeštadienis:

08:00       12:00

08:20       12:20

08:40       12:40

09:00       13:00

09:20       13:20

09:40       13:40

10:00       14:00

10:20       14:20

10:40       14:40

11:00

11:20

11:40

         
Vaikų neurologė

R.Abelytė  306kab.

 

 

Kontaktinė  30min. 8:00                13:30

8:30                14:00

9:00                14:30

9:30                15:00

10:00              15:30

10:30              16:00

11:00              16:30

11:30              17:00

12:00              17:30

12:30

13:00

 
Neurochirurgas

U.Kšanas

BPS L.Marganavičienė

(211kab.)

 

Kontaktinė  20min.

 

14:00                15:30

14:15                15:45

14:30                16:00

14:45                16:15

15:00                16:30

15:15                16:45

 
Gyd.ginekologė

Ala Menčinskienė

NEDIRBS 06.29d.

06.07 – 06.18d.

Kontaktinė  30min.  11:00

11:30

12:00

 –  8:00              9:30

8:30              10:30

9:00

 –  
Pakartotinis 30min.  12:30  –  7:30

10:30

 –  
Gyd.ginekologė

Agnė Šepetienė

Kontaktinė 30min.  8:00               10:00

8:30

9:00

9:30

 –  –  –  –  
Pakartotinis 30min.  7:30

10:30

 
Gyd.ginekologė

Jovita Šapolienė

NEDIRBS 06.23d.

06.28 – 06.30d.

 Kontaktinė  30min.  11:00

11:30

12:00

12:30

13:00

 11:00

11:30

12:00

12:30

13:00

 11:00

11:30

12:00

12:30

13:00

 
Pakartotinis 30min.  13:30            14:30

14:00

 13:30           14:30

14:00

 13:30

14:00

 
Gyd.ginekologas

Mindaugas Šakys

NEDIRBS

06.21 – 07.06d.

Kontaktinė 30min.  8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

 
Pakartotinis 30min.  7:30

10:30

 
Diabeto mokykla

L.Kvedarienė

(109kab.)

  13:00 – 17:00  
Diabetinės pėdos kab.

Dž.Vaitasienė

(109kab.)     

NEDIRBS 06.28d.  

 

Kontaktinė  35min. 8:40 8:40

10:00

14:00 14:00  
Logoterapeutė

A.Petronienė

PSPC 314kab.

NEDIRBS 06.25d.  

 

Kontaktinė 35min. 8:00

8:45

9:30

 

8:00

8:45

9:30

 

8:00

8:45

9:30

 

8:00

8:45

9:30

 

8:00

8:45

9:30

 

Pakartotinis 45min. 7:15

10:15

11:00

7:15

10:15

11:00

7:15

10:15

11:00

7:15

10:15

11:00

7:15

10:15

11:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DANTŲ PROTEZAVIMO KABINETAS:

Gyd.odontologė

Gyd. A.Tervidavičienė

BPS D.Sadaunikienė

 

   

 

Kontaktinė (15min.)+ valymas (15min.)

30min.

 

8:30         13:00

9:00         13:30

9:30         14:00

10:00

10:30

11:30

12:00

12:30

8:30         13:00

9:00         13:30

9:30         14:00

10:00

10:30

11:30

 

Gyd.odontologė

Gyd. A.Žalnierienė

BPS D.Sadaunikienė

 

Por.mėn.dienomis

(7:30-10:30h.)

Antrad; Ketv; Penkt.

Neporinėmis mėn.dienomis

(14:15 -17:15h)

Antrad; Treč; Ketv.

 

Kontaktinė (15min.)+ valymas (15min.)

30min.

 

7:30

8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

14:15

14:45

15:15

15:45

16:15

16:45