Konsultacijų poliklinikos gydytojų darbo grafikas
GYDYTOJŲ SPECIALISTŲ DARBO GRAFIKAS
PLANINIŲ AMBULATORINIŲ SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ ETAPINIO ATNAUJINIMO IR TEIKIMO
VIEŠOJOJE ĮSTAIGOJE UTENOS LIGONINĖJE GYDYTOJŲ SPECIALISTŲ KONSULTACIJŲ GRAFIKAS KOVO 18–22 d.
Gydytojas / kab. |
Pirmadienis |
Antradienis |
Trečiadienis |
Ketvirtadienis |
Penktadienis |
|
Vaikų pulmonologė
Gyd. R. Sabalienė (301 kab) |
12:00–17:00 |
8:00 –14:00 |
12:00–17:00 |
8:00–14:00 |
– |
|
Vaikų pulmonologė
Gyd. I. Melnikienė (301 kab.) |
8:00–12:00 |
14:30–17:00 |
8:00–12:00 |
14:30–17:00 |
8:00–13:00 |
|
Vaikų ligų gydytoja
Gyd. D. Vaiškūnienė (303 kab.) |
– |
12:00–14:00 |
– |
12:00–14:00 |
13:00–14:00 |
|
Vaikų neurologė
R. Markovskienė (215 kab.) Dirbs 04-12 |
– |
– |
– |
– |
9:00–16:00 |
|
Pulmonologė
Gyd. E. Bagurskienė (206 kab.) |
– |
15:30–18:00 |
– |
– |
– |
|
Pulmonologė
Gyd. V. Griškevičienė (206 kab.) |
– |
10:00–15:00 |
10:00–15:00 |
– |
– |
|
Gastroenterologė
Gyd. Z. Bartašiūnaitė (109 kab.) |
– |
11:00–13:00 |
11:00–13:00 |
11:00–13:00 |
– |
|
Kardiologė
Gyd. D. Grincevičienė (216 kab.) |
12:00–16:00 |
– |
14:00–16:30 |
12:00–16:00 |
13:00–16:30 |
|
Kardiologė
Gyd. S. Saugūnienė (213 kab.) |
9:00–15:00 |
– |
– |
– |
– |
|
Vaikų kardiologė
Gyd. A. Kriščiūnienė (216 kab.) |
11:00–17:00 |
08:00–14:30 |
11:00–17:00 |
11:00–16:00 |
08:00–11:00 |
|
Vaikų kardiologė
Gyd. R. Kunigėlienė (215 kab.) Dirbs 03-25, 04-15, 04-29 |
8:00–17:00 |
– |
– |
– |
– |
|
Neurologė
Gyd. A. Strolienė (204 kab.) |
12:00–17:30 |
12:00–17:00 |
8:00–13:00 |
8:00–13:00 |
8:00–13:00 |
|
Neurologas
Gyd. V. Simenas (303 kab.) |
10:00 –17:00 |
– |
– |
– |
– |
|
Neurologė
Gyd. R. Stasevičienė (307 kab.) |
11:00–15:00 |
11:00–15:00 |
11:00–15:00 |
11:00–15:00 |
11:00–15:00 |
|
Traumatologas
Gyd. F. Taučius (153 kab.) |
13:00–14:30 |
13:00–14:30 |
13:00–14:30 |
13:00–14:30 |
13:00–14:30 |
|
Traumatologas
Gyd. S. Bartašius (153 kab.) |
– |
– |
– |
10:00–13:00 |
– |
|
Traumatologas
Gyd. V. Linkevičius (153 kab.) |
09:00–12:00 |
– |
09:00–13:00 |
– |
– |
|
Dermatovenerologas
Gyd. J. Valatka (110 kab.) |
12:00–17:00 |
8:00–12:00 |
12:00–17:00 |
8:00–17:00 |
8:00–16:00 |
|
Oftalmologė
Gyd. R. Krukonytė (212 kab.) |
13:00–17:00 |
8:00–13:00 |
8:00–13:00 |
8:00–13:00 |
– |
|
Oftalmologė
Gyd. M. Palaitienė (205 kab.) |
8:00–13:00 |
13:00–17:00 |
13:00–17:00 |
13:00–17:00 |
11:00–16:00 |
|
Oftalmologė
Gyd. N.Onyshchenko (207 kab.) |
8:00–13:00 |
13:00–17:00 |
13:00–17:00 |
13:00–17:00 |
8:00–13:00 |
|
Urologas
Gyd. V. Usovas (137 kab.) |
10:00–14:30 |
10:00–14:30 |
– |
10:00–15:00 |
10:00–15:00 |
|
Urologas
Gyd. J. Babakinas (104 kab.) |
8:00–12:00 |
– |
8:00–12:00 |
8:00–12:00 |
8:00–12:00 |
|
Echoskopuotoja
Gyd. A. Vėlavičienė (150 kab.) |
9:00–12:00 |
9:00–12:00 |
– |
– |
7:00–10:00 |
|
Echoskopuotojas
Gyd. S. Ratiukas (150 kab.) |
– |
– |
– |
11:00–16:00 |
– |
|
Abdominalinis chirurgas
Gyd. E. Kulikauskas (129 kab.) |
– |
12:00–15:00 |
– |
– |
10:00–14:00 |
|
Echoskopuotoja
Gyd. K. Klevinskaitė-Vaškelienė (150 kab.) |
13:00–15:00 |
15:00–16:00 |
– |
– |
– |
|
Echoskopuotoja
Gyd. A.Sniečkuvienė (150 kab.) Dirbs 03-22 |
– |
– |
– |
17:00–19:00 |
– |
|
Echoskopuotojas
Gyd. V. Usovas (137 kab.) |
14:30–17:00 |
14:30–17:00 |
– |
– |
– |
|
Urologas abdom. chirurgas
Gyd. R. Leipus (150 kab.) |
12:00–13:00 |
– |
9:00–10:00 |
9:00–10:00 |
– |
|
Reumatologas
Gyd. A. Gocentas (306 kab.) |
– |
– |
9:00–17:00 |
– |
– |
|
Endokrinologė
Gyd. A. Vėlavičienė (101 kab.) |
7:30–8:00 12:00–17:30 |
7:30–8:00 12:00–17:30 |
8:00–15:00 |
8:00–14:00 |
– |
|
Endokrinologas
Gyd. A. Norkus (129A kab.) Dirbs 03-25 |
10:00–18:00 |
– |
– |
– |
– |
|
Nefrologė
Gyd. L. Jakštienė (104 kab.) |
12:00–14:00 |
12:00–15:00 |
12:00–14:00 |
12:00–14:00 |
– |
|
Skausmo gyd.
Gyd. A. Kareiva (139 kab.) |
– |
– |
– |
9:00–14:00 |
– |
|
Otorinolaringologas
Gyd. M. Groblys (211 kab.) |
12:00–17:00 |
12:00–16:00 |
– |
12:00–17:00 |
– |
|
Otorinolaringologas
Gyd. N. Popov (210 kab.) |
8:00–13:00 |
8:00–13:00 |
13:00–17:00 |
8:00–13:00 |
8:00–13:00 |
|
Vaikų chirurgas
Gyd. A. Grincevičius (PSPC 112 kab.) |
10:00–12:00 |
12:00–14:00 |
10:00–12:00 |
10:00–12:00 |
12:00–14:00 |
|
Infektologė
Gyd. S. Petkevičiūtė (109 kab.) Nedirbs 03-18 |
9:00–11:00 | 9:00–11:00 | 9:00–11:00 | 9:00–11:00 | 9:00–11:00 | |
Endoskopijos
Gyd. L. Treinienė (108 kab.) |
8:00–15:00 |
8:00–15:00 |
8:00–15:00 |
8:00–15:00 |
8:00–15:00 |
|
Endoskopijos
Gyd. K. Matulevičius (108 kab.) Dirbs 03-23 |
Šeštadienis: 8:00–15:00 |
|||||
Fibrokolonoskopijos
Gyd. E. Kulikauskas |
8:00–14:00 |
– |
– |
– |
– |
|
Chirurgas
Gyd. A. Meškauskas (153 kab.) |
12:00–13:00 |
– |
– |
– |
09:00–13:00 |
|
Echoskopijos
Gyd. S. Ratiukas (150 kab.) |
Šeštadienis: 08:00–15:00 |
– | – | – | – | |
Neurochirurgas
U. Kšanas (211 kab.) Nedirbs 03-04–03-29 |
– |
– |
– |
– |
14:00–17:00 |
|
Gyd. ginekologė
Ala Menčinskienė |
– |
11:00–15:00 |
– |
8:00–11:00 |
– |
|
Gyd. ginekologė
Eglė Stankevičienė |
– |
7:30–11:00 |
7:30–11:00 |
– |
– |
|
Gyd.ginekologė
Agnė Šepetienė |
8:00–11:00 |
– |
– |
– |
– |
|
Gyd. ginekologė
Jovita Šapolienė |
– |
– |
11:00–18:00 |
– |
– |
|
Diabeto mokykla
L. Kvedarienė (109 kab.) |
13:00–17:00 |
– |
– |
– |
– |
|
Diabetinės pėdos kab.
Dž. Vaitasienė (109 kab.) |
8:40–10:00 |
8:40–10:00 |
14:00–15:00 |
14:00–15:00 |
– |
DANTŲ PROTEZAVIMO KABINETAS:
Gyd. odontologė
Gyd. A. Tervidavičienė BPS D. Sadaunikienė |
8:00–11:00 | 8:00–14:00 | – | – | – |
Gyd. odontologė
Gyd. A. Žalnierienė BPS D. Sadaunikienė |
– | – | 8:00–13:00 | 8:00–13:00 | – |