Konsultacijų poliklinikos gydytojų darbo grafikas

Pradžia / Struktūra ir kontaktai / Konsultacijų poliklinikos gydytojų darbo grafikas

GYDYTOJŲ SPECIALISTŲ DARBO GRAFIKAS

PLANINIŲ AMBULATORINIŲ SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ ETAPINIO ATNAUJINIMO IR TEIKIMO

VIEŠOJOJE ĮSTAIGOJE UTENOS LIGONINĖJE GYDYTOJŲ SPECIALISTŲ KONSULTACIJŲ GRAFIKAS 10.12 – 10.16d.

 

Gydytojas/ kab. Konsultacijos Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Vaikų pulmonologas

Gyd. R. Sabalienė

BPS R. Kapočienė (301kab.)

 

 

Planinė 9:00

9:35

10:10

10:45

11:20

11:55

12:30

13:05

13:40

9:00

9:35

10:10

10:45

11:20

11:55

12:30

13:05

13:40

11:30

12:05

12:40

13:15

13:50

14:25

15:00

15:35

9:00

9:35

10:10

10:45

11:20

11:55

12:30

13:05

13:40

Nuotolinės (telefonu) 14:15

14:30

14:45

14:15

14:30

14:45

16:10

16:25

16:40

14:15

14:30

14:45

Pulmonologė

Gyd. V.Griškevičienė

BPS O.Morkienė

(206kab.)

ATOSTOGOS

09.28 – 10.02

Planinė 12:00

12:20

12:40

13:00

10:00

10:20

10:40

11:00

10:00

10:20

10:40

11:00

10:00

10:20

10:40

11:00

Nuotolinės (telefonu) 13:20

13:35

11:20

11:35

11:50

11:20

11:35

11:50

11:20

11:35

11:50

Pulmonologė

Gyd. E.Bagurskienė

BPS O.Morkienė

(206kab.)

 

 

Planinė 15:30

16:00

16:30

Nuotolinės (telefonu) 17:00

17:30

Gastroenterologė

Gyd. Z.Bartašiūnaitė

BPS I.Trumpickienė

(207kab.)

ATOSTOGOS

09.14 – 09.25

Planinė 14:00

14:20

14:40

15:00

11:00

11:20

 

14:00

14:20

14:40

15:00

14:00

14:20

14:40

15:00

14:00               15:20

14:20

14:40

15:00

Nuotolinės (telefonu) 15:20

15:35

11:40

 

15:20

15:35

15:20

15:35

15:40               16:10

15:55

Kardiologė

Gyd. G.Matulienė

BPS. O.Daunienė

(213kab.)

 

 

Planinė 8:00

8:35

9:10

9:45

10:20

10:55

11:30

12:05

12:40

13:15

8:00

8:35

9:10

9:45

10:20

10:55

11:30

12:05

12:40

13:15

8:00

8:35

9:10

9:45

10:20

10:55

11:30

12:05

12:40

13:15

8:00

8:35

9:10

9:45

10:20

10:55

11:30

12:05

12:40

13:15

Nuotolinės (telefonu) 13:50

14:10

14:30

14:50

15:10

15:30

13:50

14:10

14:30

14:50

15:10

15:30

13:50

14:10

14:30

14:50

15:10

15:30

13:50

14:10

14:30

14:50

15:10

15:30

Kardiologė

Gyd. A.Matulionienė

BPS. A.Stukienė

(215kab.)

 

 

Planinė

 

 

 

8:00

8:35

9:10

9:45

10:20

10:55

12:00

12:35

13:10

13:45

14:20

8:00

8:35

9:10

9:45

10:20

10:55

8:00

8:35

9:10

9:45

10:20

10:55

Nuotolinės (telefonu) 11:30

11:50

12:10

12:30

14:55

15:15

15:35

11:30

11:4

12:00

12:15

12:30

11:30

11:4

12:00

12:15

12:30

Kardiologas

Gyd. R.Barevičius

BPS A.Šimonelienė

(216kab.)

 

Planinė 10:00

10:35

11:10

10:00

10:35

11:10

11:00

11:35

12:10

Nuotolinės (telefonu) 11:45 11:45

12:05

12:25

12:45

 

Kardiologė

Gyd. Grincevičienė

BPS A.Šimonelienė

(216kab.)

 

Planinė 12:00

12:35

13:10

13:45

14:20

14:00

14:35

15:10

12:00

12:35

13:10

13:45

14:20

13:00

13:35

14:10

14:45

Nuotolinės (telefonu) 14:55

15:15

15:35

15:45 14:55

15:15

15:35

15:20

15:40

Kardiologė

Gyd. S.Saugūnienė

BPS R.Gogelienė

(207kab.)

ATOSTOGOS

10.05 – 10.09

Planinė 8:00

8:35

9:10

9:45

10:20

10:55

8:00

8:35

9:10

9:45

8:00

8:35

9:10

9:45

10:20

10:55

11:30

8:00

8:35

9:10

9:45

10:20

10:55

11:30

8:00

8:35

9:10

9:45

10:20

10:55

Nuotolinės (telefonu) 11:30

11:50

12:10

12:30

10:20

10:40

12:05

12:25

12:45

13:05

12:05

12:25

12:45

13:05

11:30

11:50

12:10

12:30

Vaikų kardiologė

Gyd. A.Kriščiūnienė

BPS A.Šimonelienė

(216kab.)

 

Planinė 8:00

8:35

13:00

13:35

14:10

12:00

12:35

13:10

13:45

 

11:00

11:35

12:10

12:45

 

8:00

8:35

9:10

8:00

8:35

9:10

Nuotolinės (telefonu) 14:45 14:20

14:40

13:20

13:40

9:45 9:45

10:05

Vaikų kardiologė

Gyd. R.Kunigėlienė

 (215kab.)

 

Planinė 8:00

8:45

9:30

10:15

11:00

11:45

12:30

13:15

14:00

14:45

Nuotolinės (telefonu) 15:30            16:30

15:50

16:10

Neurologė

Gyd. A.Strolienė

BPS L.Marganavičienė

(204kab.)

ATOSOTOGOS

10.06 – 10.09d.

 

Planinė 12:00             16:00

12:30

13:00

13:30

14:00

14:30

15:00

15:30

12:00

12:30

13:00

13:30

14:00

14:30

15:00

15:30

8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

Nuotolinės (telefonu) 16:30

16:45

17:00

17:15

16:00

16:30

16:45

12:00

12:15

12:30

12:45

11:45

12:00

12:30

12:00

12:15

12:30

12:45

Neurologė

Gyd. V.J.Andreikėnienė

BPS O.Morkienė

(206kab.)

 

Planinė 8:00              10:30

8:30

9:00

9:30

10:00

8:00

8:30

9:00

13:30     (204kab)

14:00

14:30

15:00

15:30

13:00

13:30

14:00

14:30

15:00

8:00

8:30

9:00

 

 

Nuotolinės (telefonu) 11:00

11:15

11:30

9:30 16:00

16:15

16:30

15:30 9:30
Neurologė

Gyd. R.Stasevičienė

BPS E.Pelikšienė

(307kab.)

ATOSTOGOS

10.15 – 10.23

Planinė 8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

  Nuotolinės (telefonu) 11:30

12:00

12:00

12:30

Traumatologas

Gyd. F.Taučius

BPS. J.Paradnikienė

(110kab.)

Planinė 13:00

13:20

13:40

13:00

13:20

13:40

13:00

13:20

13:40

13:00

13:20

13:40

13:00

13:20

13:40

Nuotolinės (telefonu) 14:00

14:10

14:00

14:10

14:00

14:10

14:00

14:10

14:00

14:10

Traumatologas

Gyd. S.Naumkinas

BPS. J.Paradnikienė

(110kab)

 

Planinė 14:30

14:50

15:10

14:30

14:50

15:10

14:30

14:50

15:10

14:30

14:50

15:10

15:30

15:50

14:30

14:50

15:10

15:30

15:50

Nuotolinės (telefonu) 14:40 14:40 14:40 16:10 16:10

16:20

Traumatologas

Gyd. S.Bartašius

BPS J.Paradnikienė

(110kab.)

Planinė  

 

11:00

11:20

11:40

12:00

 

 

Nuotolinės (telefonu) 12:20

12:40

Traumatologas

Gyd. D.Pekarskas

BPS J.Paradnikienė

(110kab.)

 

Planinė 11:00

11:20

11:40

12:00

11:00

11:20

11:40

12:00

Nuotolinės (telefonu) 12:20

12:40

12:20

12:40

Traumatologas

Gyd. V.Linkevičius

BPS J.Paradnikienė

(110kab.)

 

Planinė 10:00

10:20

10:40

12:00

12:20

9:00

9:20

Nuotolinės (telefonu) 11:00

12:40

9:40
Dermatovenerologė

Gyd. T.Matukienė

BPS. Z.Petrėnienė

(205kab)

 

Planinė 8:20

8:40

9:00

9:20

9:40

10:00

10:20

10:40

11:00

 

12:00            15:20

12:20            15:40

12:40            16:00

13:00

13:20

13:40

14:00

14:20

14:40

15:00

8:20

8:40

9:00

9:20

9:40

10:00

10:20

10:40

11:00

 

12:00            15:20

12:20            15:40

12:40            16:00

13:00

13:20

13:40

14:00

14:20

14:40

15:00

8:20

8:40

9:00

9:20

9:40

10:00

10:20

10:40

11:00

Nuotolinės (telefonu) 11:20

11:40

11:50

16:20

16:35

16:50

11:20

11:40

11:50

16:20

16:35

16:50

11:20

11:40

11:50

Dermatovenerologas

Gyd. J.Valatka

BPS V.Streikuvienė

(205kab.)

 

Planinė 12:00              15:20

12:20              15:40

12:40              16:00

13:00

13:20

13:40

14:00

14:20

14:40

15:00

8:00

8:20

8:40

9:00

9:20

9:40

10:00

10:20

10:40

11:00

12:00            15:20

12:20            15:40

12:40            16:00

13:00

13:20

13:40

14:00

14:20

14:40

15:00

8:00

8:20

8:40

9:00

9:20

9:40

10:00

10:20

10:40

11:00

12:00            15:20

12:20            15:40

12:40            16:00

13:00

13:20

13:40

14:00

14:20

14:40

15:00

Nuotolinės (telefonu) 16:20

16:35

11:20

11:35

11:45

16:20

16:35

11:20

11:35

11:45

16:20

16:35

Oftalmologė

Gyd. R.Krukonytė

BPS S.Bugvilionienė

(212kab.)

NEDIRBS 10.12d.

 

ATOSTOGOS

10.26 – 10.29

Planinė

 

 

 

 

13:00

13:30

14:00

14:30

15:00

15:30

16:00

 

16:20 pakart.

8:00

8:30        12:30pakart

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

8:00

8:30    12:30pakart.

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

8:00

8:30       12:30pakart

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

 

 

Oftalmologė

Gyd. E.Fedaravičienė

BPS R.Patapovienė

(212kab.)

ATOSTOGOS

10.05 – 10.16

 

Planinė

 

8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

12:30pakart.

 

13:00

13:30

14:00

14:30

15:00

15:30

16:00

16:30 pakart.

 

13:00

13:30

14:00

14:30

15:00

15:30

16:00

16:30 pakart.

 

13:00

13:30

14:00

14:30

15:00

15:30

16:00

16:30 pakart.

 

8:00

8:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

12:30pakart.

Urologas

Gyd. V.Usovas

BPS S.Datenytė

(137kab.)

NEDIRBS 10.16d.

 

Planinė 10:00

10:25

10:50

11:15

11:40

12:05

12:30

12:55

13:20

10:00

10:25

10:50

11:15

11:40

12:05

12:30

12:55

13:20

10:00

10:25

10:50

11:15

11:40

12:05

12:30

12:55

13:20

10:00

10:25

10:50

11:15

11:40

12:05

12:30

12:55

13:20

Nuotolinės (telefonu) 13:45

14:00

14:15

14:30

13:45

14:00

 

 

13:45

14:00

14:15

14:30

14:45

13:45

14:00

14:15

14:30

14:45

Urologas

 Gyd. J.Babakinas

BPS S.Gecevičienė

(104kab.)

 

Planinė 8:00

8:25

8:50

9:15

9:40

10:05

10:30

10:55

8:00

8:25

8:50

9:15

9:40

10:05

10:30

10:55

Nuotolinės (telefonu) 11:20

11:35

11:50

11:20

11:35

11:50

Echoskopuotoja

Gyd. A.Vėlavičienė

BPS V.Beinoravičienė

(129Kab.)

ATOSTOGOS

09.21 – 09.25

Planinė 9:00

9:20

9:40

10:00

10:20

10:40

11:00

11:20

9:00

9:20

9:40

10:00

10:20

10:40

11:00

11:20

8:00

8:20

8:40

9:00

9:20

9:40

10:00

10:20

Echoskopuotojas

Gyd. S.Ratiukas

BPS S.Gecevičienė

(129Kab.)

Planinė 11:00             14:00

11:15             14:15

11:30             14:30

11:45             14:45

12:00             15:00

12:15             15:15

12:30             15:30

12:45             15:45

13:00

13:15

13:30

13:45

 

Abdominalinis chirurgas

Gyd. E.Kulikauskas

BPS V.Beinoravičienė

(129Kab.)

 

ATOSTOGOS

09.10 – 09.21

Planinė 13:00

13:30

14:00

14:30

 

12:00

12:30

13:00

13:30

14:00

14:30

11:00

11:30

12:00

12:30

13:00

13:30

14:00

14:30

Echoskopuotojas

Gyd. V.Usovas

BPS S.Datenytė

(129kab.)

NEDIRBS 10.16d.

 

Planinė 15:00

15:20

15:40

16:00

16:20

 

14:30

14:50

15:10

15:30

15:50

16:10

16:30

Urologas

Gyd.R.Leipus

BPS V.Beinoravičienė

(129kab.)

 

Planinė 12:00

12:20

 

12:00

12:20

 

10:00

10:20

 

 

Abdom.chirurgas

Gyd.R.Leipus

BPS V.Beinoravičienė

(129kab.)

 

Planinė 12:40 12:40 10:40
Reumatologas

Gyd. A.Gocentas

BPS E.Kutkienė

(211kab.)

NEDIRBS 10.09d.

Planinė 9:00

9:25

9:50

10:15

10:40

11:05

11:30

11:55

12:20

12:45

13:10

13:35

14:00

14:25

14:50

9:00

9:25

9:50

10:15

10:40

11:05

11:30

11:55

12:20

12:45

13:10

13:35

14:00

14:25

14:50

Nuotolinės (telefonu) 15:15

15:30

15:45

16:00

16:15

16:30

16:45

15:15

15:30

15:45

16:00

16:15

16:30

16:45

Endokrinologė

Gyd. A.Vėlavičienė

BPS Dž.Vaitasienė

(101kab.)

ATOSTOGOS

09.21 – 09.25

 

 

Planinė 12:00

12:30

13:00

13:30

14:00

14:30

12:00

12:30

13:00

13:30

14:00

14:30

8:30              13:00

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

12:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

12:30

Nuotolinės (telefonu) 15:00

15:15

15:30

15:45

15:00

15:15

15:30

15:45

13:30

13:45

14:00

14:15

13:00

13:15

13:30

13:45

Endokrinologė

Gyd. R.Vaškevičienė

BPS M.Sudeikytė

(129A)

 

ATOSTOGOS

10.08 – 10.26

 

Planinė 8:00               14:00

8:30               14:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

12:30

13:00

13:30

8:00              14:00

8:30              14:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

12:30

13:00

13:30

9:00

9:30

10:00

10:30

11:00

11:30

12:00

12:30

13:00

13:30

14:00

14:30

Nuotolinės (telefonu) 15:00            16:15

15:15

15:30

15:45

16:00

15:00

15:15

15:30

15:45

16:00

15:00

15:15

15:30

15:45

16:00

Endokrinologas

Gyd. A.Norkus

BPS J.Skardžiuvienė

(129A)

DIRBS 09.23d.

Planinė 10:00            13:30

10:30            14:00

11:00            14:30

11:30            15:00

12:00            15:30

12:30            16:00

13:00

Nuotolinės (telefonu) 16:20

16:35

16:50

Infektologė

Gyd. S.Petkevičiūtė

BPS. D.Puteikienė

(109kab.)

NEDIRBS 24d.

Planinė 11:30

12:00

12:30

11:30

12:00

12:30

11:30

12:00

12:30

9:00              10:30

9:30

10:00

11:30

12:00

12:30

Nuotolinės (telefonu) 13:00

13:15

13:00

13:15

13:00

13:15

11:00

11:15

13:00

13:15

Nefrologė

Gyd. L.Jakštienė

(104kab.)

ATOSTOGOS

09.21 – 09.23

Planinė 12:00

12:30

13:00

13:30

12:00              14:00

12:30              14:30

13:00              15:00

13:30

12:00

12:30

13:00

13:30

12:00

12:30

13:00

13:30

 

Vaikų ligų gyd.

Ž.Tamošiūnienė

BPS.D.Puteikienė

(303kab.)

NEDIRBS

09.21 – 09.25d.

 

Planinė 8:30

8:55

9:20

9:45

10:10

10:35

11:00

11:25

11:50

8:30

8:55

9:20

9:45

10:10

10:35

11:00

11:25

11:50

8:30

8:55

9:20

9:45

10:10

10:35

11:00

11:25

11:50

8:30

8:55

9:20

9:45

10:10

10:35

11:00

11:25

11:50

8:30

8:55

9:20

9:45

10:10

10:35

11:00

11:25

11:50

Nuotolinės (telefonu) 12:15

12:30

12:45

13:00

12:15

12:30

12:45

13:00

12:15

12:30

12:45

13:00

12:15

12:30

12:45

13:00

12:15

12:30

12:45

13:00

Hematologė

Gyd. L.Aleškevičienė

BPS O.Morkienė

(206kab.)

 

 

Planinė 8:00              12:35

8:25              13:00

8:50              13:25

9:15              13:50

9:40              14:15

10:05            14:40

10:30            15:05

10:55

11:20

11:45

12:10

  Nuotolinės (telefonu) 15:30           16:15

15:45           16:30

16:00

Skausmo gyd.

Gyd. A.Kareiva

BPS L.Pakalnytė

(139kab.)

ATOSTOGOS

09.21 – 10.02

Planinė 16:00

16:20

16:40

17:00

17:20

17:40

18:00

18:20

18:40

9:00               12:00

9:20               12:20

9:40               12:40

10:00             13:00

10:20              13:20

10:40              13:40

11:00

11:20

11:40

Otorinolaringologas

Gyd. M.Groblys

BPS E.Kutkienė (211kab.)

NEDIRBS 10.08d.

 

 

Planinė 12:00              15:20

12:20              15:40

12:40              16:00

13:00              16:20

13:20

13:40

14:00

14:20

14:40

15:00

12:00

12:20

12:40

13:00

13:20

13:40

14:00

14:20

14:40

15:00

15:20

12:00              15:20

12:20              15:40

12:40              16:00

13:00              16:20

13:20

13:40

14:00

14:20

14:40

15:00

Otorinolaringologas

Gyd. N.Popov

BPS V.Guobužienė

(210kab.)

 

 

Planinė 8:00               12:40

8:20

8:40

9:00

9:20

9:40

10:00

10:20

10:40

11:00

11:20

11:40

12:00

12:20

13:00

13:20

13:40

14:00

14:20

14:40

15:00

15:20

15:40

16:00

16:20

16:40

8:00                 12:40

8:20

8:40

9:00

9:20

9:40

10:00

10:20

10:40

11:00

11:20

11:40

12:00

12:20

Vaikų chirurgas

Gyd. A. Grincevičius

BPS. G.Jurevičienė

(PSPC 112kab.)

 

Planinė 10:00

10:15

10:30

10:45

11:00

13:20

13:35

13:50

14:05

14:20

10:30

10:45

11:00

11:15

11:30

10:30

10:45

11:00

11:15

11:30

13:20

13:35

13:50

14:05

14:20

Abdominalinis chirurgas

Gyd. A. Grincevičius

BPS. G.Jurevičienė

(PSPC 112kab.)

 

Planinė 14:20

14:50

15:05

10:50

11:20

10:50

11:20

14:20

14:50

15:05

Angiochirurgas

Gyd. M.Gutauskas

BPS E.Kutkienė

(PSPC 115kab.)

 

DIRBS 10.23d.

Planinė 14:00

14:30

15:00

15:30

16:00

16:30

Endoskopijos

Gyd. L.Treinienė

BPS J.Stukaitė

(108kab.)

 

Planinė 8:00

8:45

9:30

10:15

11:00

11:45

12:30

14:45

8:00

8:45

9:30

10:15

11:00

11:45

12:30

14:45

8:00              14:00

8:45              14:45

9:30

10:15

11:00

11:45

12:30

13:15

8:00

8:45

9:30

10:15

11:00

11:45

12:30

14:45

8:00

8:45

9:30

10:15

11:00

11:45

12:30

14:45

Fibrokolonoskopijos

Planinė

13:00 13:00 13:00 13:00
Endoskopijos

Gyd. K.Matulevičius

BPS J.Stukaitė (108kab.)

Planinė               Gyd.konsultuoja šeštadieniais  (Rugpjūčio mėn. gyd. atvyks  09.19d.)

8:00 – 17:00

Fibrokolonoskopijos

Gyd. E.Kulikauskas

BPS U.Eigėlytė

 

ATOSTOGOS

09.10– 09.21

Planinė

 

 

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

13:00

Chirurgas (110kab.)

Gyd. A.Meškauskas

BPS J.Paradnikienė

Planinė 12:00

12:20

12:40

 

Echoskopijos

Gyd. S.Ratiukas

 (129kab.)

 

 

DIRBS:

09.05h. 8-15h

09.12h. 8-15h

09.19h. 8-15h

09.26h. 8-15h

 

Planinė Šeštadienis:

08:00       11:45

08:15       12:00

08:30       12:15

08:45       12:30

09:00       12:45

09:15       13:00

09:30       13:15

09:45       13:30

10:00       13:45

10:15       14:00

10:30       14:15

10:45       14:30

11:00       14:45

11:15       11:30

Vaikų neurologė

R.Abelytė  307kab.

ATVYKS 09.18d.

(8 – 15h.)

 

ATOSTOGOS

10.01 – 10.15

Planinė 8:00                  11:40

8:20                  12:00

8:40                  12:20

9:00                  12:40

9:20                  13:00

9:40                  13:20

10:00                13:40

10:20                14:00

10:40                14:20

11:00                14:40

11:20

Neurochirurgas

U.Kšanas

BPS L.Marganavičienė

(211kab.)

Planinė 14:00                15:45

14:15                16:00

14:30                16:15

14:45                16:30

15:00                16:45

15:15

15:30

Diabetinės pėdos kab.

Dž.Vaitasienė

(109kab.)

ATOSTOGOS

09.07– 09.27

NEDIRBS 10.14d.

Planinė 8:40

10:00

8:40

10:00

14:00 14:00
Diabeto mokykla

L.Kvedarienė

(109kab.)

Pirmadieniais 13:00 – 17:00
Logoterapeutė

A.Petronienė

 

Tik skyriaus pacientai

 

Gyd.ginekologė

Ala Menčinskienė

Dirbs: 09.15d. (7 – 9h)

09.17d.(11 – 14h)

09.22d.(11 – 13h)

09.24d.(11 – 14h.)

09.29d .(11 – 13h)

Gyd.ginekologė

Agnė Šepetienė

Dirbs: 09.07d. (7 .30– 11h)

09.09d. (7 .30– 11h)

09.14d. (7 .30– 11h)

09.21d. (7 .30– 11h)

09.28d.(7 .30– 11h)

Gyd.ginekologė

Jovita Šapolienė

Dirbs: 09.02d. (11 – 15h)                          09.10d. (11 – 13h)

09.03d. (11 – 15h)                         09.16d. (11 – 13h)

09.07d. (11 – 15h)                         09.23d. (11 – 13h)

09.09d. (11 – 15h)

09.14d. (11 – 15h)

09.21d. (11 – 15h)

09.28d. (11 – 15h)

Gyd.ginekologas

Mindaugas Šakys

Dirbs: 09.18d. (8 – 11h)

 

 

DANTŲ PROTEZAVIMO KABINETAS:

Gyd.odontologė

Gyd. A.Tervidavičienė

BPS D.Sadaunikienė

 

Planinė 8:30         13:00

9:00         13:30

9:30         14:00

10:00

10:30

11:30

12:00

12:30

8:30         13:00

9:00         13:30

9:30         14:00

10:00

10:30

11:30

 

Gyd.odontologė

Gyd. A.Žalnierienė

BPS D.Sadaunikienė

 

Por.mėn.dienomis

(8-11h.)

Neporinėmis mėn.dienomis

(13:30 -17h)

Planinė 7:30              10:00

8:00              10:30

8:30              11:00

9:00

9:30

 

7:30              10:00

8:00              10:30

8:30              11:00

9:00

9:30