Konsultacijų poliklinikos gydytojų darbo grafikas

Pradžia / Struktūra ir kontaktai / Konsultacijų poliklinikos gydytojų darbo grafikas

GYDYTOJŲ SPECIALISTŲ DARBO GRAFIKAS

PLANINIŲ AMBULATORINIŲ SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ ETAPINIO ATNAUJINIMO IR TEIKIMO

VIEŠOJOJE ĮSTAIGOJE UTENOS LIGONINĖJE GYDYTOJŲ SPECIALISTŲ KONSULTACIJŲ GRAFIKAS 11.28 – 12.09d.

 

Gydytojas/ kab. Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Vaikų pulmonologas

Gyd. R. Sabalienė

 (301kab.)

 

 

 

12:00-17:00

 

 

8:00   -14:00

 

 

 

12:00-17:00

 

 

 

8:00 -14:00

 

 

 

 

Vaikų pulmonologė

Gyd. I.Melnikienė

 (301kab.)

 

 

 

8:00 -12:00

 

 

 

14:30  -17:00

 

 

 

8:00-12:00

 

 

14:30  -17:00

 

 

 

8:00-13:00

 

Vaikų ligų gydytoja

Gyd. D.Vaiškūnienė

(303kab.)

 

 

12:00 -14:00

 

 

12:00-14:00

 

 

13:00-14:00

Vaikų neurologė

R.Abelytė  215kab.

Dirbs 12-09

8:00 -18:00
Vaikų neurologė

R.Markovskienė

215kab.

Dirbs 12-09

 

9:00-16:00

Pulmonologė

Gyd. E.Bagurskienė

 (206kab.)

 

 

 

 

 

15:30-18:00

 

 

 

 

 

 

Pulmonologė

Gyd. V.Griškevičienė

 (206kab.)

10:00-15:00 10:00-15:00
Gastroenterologė

Gyd. Z.Bartašiūnaitė

 (207kab.)

 

 

 

11:00-13:00

 

 

11:00-14:00

 

 

11:00-13:00

 

 

11:00-13:00

 

 

Kardiologė

Gyd. D.Grincevičienė

 (216kab.)

 

 

 

12:00-16:00

 

 

 

 

14:00-16:30

 

 

12:00-16:00

 

 

13:00-16:30

Kardiologė

Gyd. S.Saugūnienė

(213kab.)

 

 

 

8:00 -14:00

 

 

 

 

 

 

8:00 -15:00

 

 

 

8:00 -14:00

 

 

 

8:00  -13:00

 

Vaikų kardiologė

Gyd. A.Kriščiūnienė

 (216kab.)

 

 

8:00- 8:30

13:00-14:30

 

12:00-14:30

 

11:00-14:00

 

8:00-10:00

 

8:00-11:00

 

Vaikų kardiologė

Gyd. R.Kunigėlienė

(215kab.)

 

 

8:00   -17:00

 

 

 

 

Neurologė

Gyd. A.Strolienė

(204kab.)

 

 

12:00 -17:30

 

 

12:00-17:00

 

 

8:00-13:00

 

 

8:00-13:00

 

 

8:00 -13:00

Neurologė

Gyd. V.J.Andreikėnienė

 (206kab.

 

 

8:00 -13:00

 

 

8:00  -10:00

 

 

8:00-10:00

 

 

8:00-13:00

 

 

8:00 -10:00

Neurologė

Gyd. V.Simenas

 (215kab.)

 

 

 

10:00   -17:00

 

 

 

 

Neurologė

Gyd. R.Stasevičienė

 (307kab.)

Nedirbs 11-28-12-30

 

 

12:00-15:00

 

 

12:00-15:00

 

 

08:00-13:00

 

 

08:00-13:00

 

 

08:00-12:00

Traumatologas

Gyd. F.Taučius

 (110kab.)

 

13:00-14:30

 

13:00-14:30

 

13:00-14:30

 

13:00-14:30

 

13:00-14:30

Traumatologas

Gyd. S.Naumkinas

 (110kab)

Nedirbs 11-28-12-09

 

 

14:30 -16:30

 

 

 

14:30-16:30

Traumatologas

Gyd. S.Bartašius

 (110kab.)

 

 

 

 

 

10:00 -13:00

 

Traumatologas

Gyd. V.Linkevičius

 (110kab.)

 

10:00-12:00

 

 

10:00 -13:00

 

 

Traumatologas

Gyd.D.Pekarskas

(110 kab.)

 

14:30-16:30

 

 

 

 

Traumatologas

Gyd.T.Jonaitis

(110 kab)

 

 

 

 

 

9:30-12:00

Dermatovenerologas

Gyd. J.Valatka

 (205kab.)

 

 

12:00 -17:00

 

8:00-12:00

 

 

12:00 -17:00

 

8:00-12:00

 

12:00 -17:00

Dermatovenerologas

Gyd. T.Matukienė

 (205kab.)

 

 

 

12:00-17:00

 

8:00-12:00

 

12:00-17:00

 

Oftalmologė

Gyd. R.Krukonytė

 (212kab.)

 

 

13:00-17:00

 

8:00-13:00

 

8:00-13:00

 

8:00-13:00

 

Oftalmologė

Gyd. E.Fedaravičienė

 (212kab.)

 

 

8:00-13:00

 

13:00-17:00

 

13:00-17:00

 

13:00-17:00

 

8:00-13:00

Urologas

Gyd. V.Usovas

 (137kab.)  

 

 

10:00-14:30

 

 

10:00-14:30

 

 

 

10:00-15:00

 

10:00 -15:00

Urologas

 Gyd. J.Babakinas

 (104kab.)

 

 

8:00-10:00

 

8:00 -12:00

 

8:00 -12:00

 

8:00-10:00

Echoskopuotoja

Gyd. A.Vėlavičienė

 (129Kab.)

 

 

9:00-12:00

 

9:00  -12:00

 

 

 

8:00-11:00

Echoskopuotojas

Gyd. S.Ratiukas

 (129Kab.)

 

 

 

 

 

11:00 -16:00

 

 

Abdominalinis chirurgas

Gyd. E.Kulikauskas

 (129Kab.)

 

 

 

 

12:00-15:00

 

 

 

11:00 -15:00

 

 

Echoskopuotoja

Gyd. K. Klevinskaitė-Vaškelienė

 (129kab.)

Nedirbs 11-28

 

15:00-17:00

 

 

15:00-17:00

 

 

 

Echoskopuotoja

Gyd. A.Sniečkuvienė

 (129Kab.)

 

 

 

 

11:00-15:00

 

Vaikų gastroenterologė

Gyd. A.Sniečkuvienė

 (129Kab.)

 

 

 

 

 

10:30-13:00

 

 

Echoskopuotojas

Gyd. V.Usovas

(137kab.)

 

 

14:30 -17:00

 

 

14:30-17:00

 

 

 

Urologas Abdom.chirurgas

Gyd.R.Leipus

 (129kab.)

 

 

12:00-13:00

 

 

9:00-10:00

 

 

9:00-10:00

 

 

 Reumatologas

Gyd. A.Gocentas

 (306kab.)

 

 

 

 

9:00 -17:00

 

 

 

Endokrinologė

Gyd. A.Vėlavičienė

 (101kab.)

 

 

7:30 – 8:00

12:00-17:30

 

7:30-8:00

12:00-17:30

 

8:00-15:00

 

8:00 -14:00

 

Endokrinologė

Gyd. R.Vaškevičienė

 (129A)

 

 

 

 

 

8:00 -17:00

 

8:00 -17:00

Endokrinologas

Gyd. A.Norkus

 (129A)

Dirbs 12- 07;12-21

 

 

 

10:00  -18:00

 

 

 

Nefrologė

Gyd. L.Jakštienė

(104kab.) 

 

 

12:00-14:00

 

12:00 -15:00

 

12:00-14:00

 

12:00-14:00

 

Skausmo gyd.

Gyd. A.Kareiva

 (139kab.)

 

 

 

 

 

9:00-14:00

Otorinolaringologas

Gyd. M.Groblys

 (211kab.)

 

 

12:00-17:00

 

 

12:00-16:00

 

 

12:00-17:00

 

Otorinolaringologas

Gyd. N.Popov

 (210kab.)

 

 

8:00-13:00

 

8:00-13:00

 

13:00-17:00

 

8:00-13:00

 

8:00 -13:00

Otorinolaringologė

Gyd. G.Jaraitė

 (211kab.)

Nedirbs 11-25-12-09

 

 

8:00-12:00

 

8:00-16:00

 

 

8:00 -12:00

 

8:00-16:00

Vaikų chirurgas

Gyd. A. Grincevičius

 (PSPC 112kab.)

 

 

10:00   -12:00

 

12:00-14:00

 

10:00-12:00

 

10:00-12:00

 

12:00-14:00

Angiochirurgas

Gyd. M.Gutauskas

 (PSPC 215 kab.)

Dirbs 12-16

 

 

 

 

 

14:00 -17:00

 

Endoskopijos

Gyd. L.Treinienė

 (108kab.)

 

 

8:00 -13:00

 

 

8:00 -13:00

 

8:00  -15:00

 

 

8:00 -13:00

 

8:00-13:00

Endoskopijos

Gyd. K.Matulevičius

 (108kab.)   

Dirbs  12-10

 

Šeštadienis:

8:00-15:00

       
Endoskopijos

Gyd. Čereška

 (108kab.)

 

 

 

 

13:00 -17:00

 

Fibrokolonoskopijos

Gyd. E.Kulikauskas

 

 

8:00 -14:00

 

 

 

 

 

Chirurgas (110kab.)

Gyd. A.Meškauskas

 

 

12:00-13:00

 

 

 

 

12:00-13:00

Echoskopijos

Gyd. S.Ratiukas

 (129kab.)

 

Šeštadienis:

08:00  -15:00

 

       
Echoskopijos

Gyd. S.Honcharenko

(306kab )

 

8:00-17:00

 

 

8:00-17:00

 

 

 

 

 

 

Neurochirurgas

U.Kšanas

 (211kab.)

14:00  -17:00

 

Gyd.ginekologė

Ala Menčinskienė

 

 

 

11:00  -15:00

 –

 

 

8:00 -11:00

 –

 

Gyd.ginekologė

Eglė Stankevičienė

 

 

7:30-11:00

 

7:30-11:00

 

 

     
Gyd.ginekologė

Agnė Šepetienė

 

8:00-11:00

 –  –  –  –
Gyd.ginekologė

Jovita Šapolien

 

 

11:00-15:00

 

   

11:00-15:00

 

 

11:00-15:00

 

Diabeto mokykla

L.Kvedarienė

(109kab.)

13:00 – 17:00
Diabetinės pėdos kab.

Dž.Vaitasienė

(109kab.)    

 

8:40-10:00 8:40-10:00 14:00-15:00 14:00-15:00

 

DANTŲ PROTEZAVIMO KABINETAS:

Gyd.odontologė

Gyd. A.Tervidavičienė

BPS D.Sadaunikienė

9:00-14:00

 

9:00   -14:00

 

Gyd.odontologė

Gyd. A.Žalnierienė

BPS D.Sadaunikienė

Por.mėn.dienomis

(7:30-10:30h.)

Treč; Ketv;

Neporin mėn.dienomis

(14:15 -17:15h)

 Pir .Antrad; Treč; Ketv.

  7:30 -10:00 14:15-17:15