Kardiologijos sektorius

Kardiologijos sektorius

Veikla

Terapijos klinikos Kardiologijos sektoriaus veiklos tikslas – teikti kvalifikuotą kardiologinę ir terapinę pagalbą.

Sektorius vykdo šias funkcijas:

– teikia kardiologijos ir terapijos antrinio lygio stacionarines paslaugas;

– užtikrina tinkamą susirgimų diagnostiką ir gydymą, remiantis kardiologijos paslaugų teikimo specialiaisiais  reikalavimais ir naudojantis įstaigoje esančia diagnostine baze.

Kuo mes ypatingi

Sektoriuje taikomi inovatyviausi širdies ir kraujagyslių tyrimo bei gydymo metodai, dirba kvalifikuota specialistų komanda. Kardiologijos sektoriaus infrastruktūra  atitinka Vakarų Europos gydymo įstaigų standartus.

Ką siūlome pacientams

Kardiologijos sektoriuje gydomi širdies ligomis sergantys pacientai. Pagrindinis sektoriaus tikslas yra teikti skubią ir planinę kardiologinę pagalbą. Sektoriuje yra stengiamasi užtikrinti kokybiškas paslaugas, kurios yra teikiamos bendradarbiaujant pacientui ir sektoriuje dirbančiam personalui. Teikiant paslaugas stengiamasi užtikrinti pagrindinius paslaugų teikimo principus: saugumas, savalaikiškumas, naudingumas pacientui, optimalumas. Kardiologijos sektoriuje yra atliekamos gydomosios ir diagnostinės procedūros.

Utenos ligoninės medikų bendruomenė kviečia savo pacientus būti atsakingais, sąžiningais bei skaidriais.

Kyšis daro žalą visam sveikatos sektoriui ir sukelia neigiamų emocijų tiek medikams, tiek pacientams. Kuriant sąžiningą sveikatos apsaugos sistemą Jūsų vaidmuo – pagrindinis!

Siūlomas ir priimamas kyšis – nusikaltimas. 

Abu šie veiksmai yra neteisėti ir užtraukia baudžiamąją atsakomybę tiek duodančiam, tiek imančiam kyšį.

STT sukurtas stendas „Duoti ar neduoti?“ nuo penktadienio eksponuojamas Utenos ligoninės lankytojams.

Powered by WordPress Popup