VLK informavimo kampaniją (projektas) „Žinoti sveika“

PANEVEŽIO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA

Panevežio TLK veiklos zonos asmens sveikatos 2013-01-11 Nr. 12 – 110  priežiūros įstaigoms

DĖL REKLAMJUOSTĖS INTERNETO SVETAINĖSE ĮDĖJIMO

Iformuojame Jus, kad Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) 2012-2013 m. vykdo visuomenės informavimo kampanią” (projektą) “ŽINOTI SVElKA”. Šios kampanijos tikslas – atskleisti privalomojo sveikatos draudimo (PSD) naudą draudžiamiesiems, gerinti visuomenės informuotumą apie Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis apmokamas sveikatos priežiūros paslaugas ir kt. Viena iš projekto metu sukurtų priemonių yra reklamjuostė (kaičioji vaizdo užsklanda), iš kurios pateikiama nuoroda į žiniasklaidoje skelbtą ir VLK intemeto svetainėje esancią aktualią informaciją, susijusią su PSDF biudžeto lėšomis apmokamomis sveikatos priežiuros paslaugomis, gyventojų sveikatos draudimu, Iigonių kasą e. paslaugomis ir pan. Reklamjuostė suteikia galimybę pacientams daugiau sužinoti apie kompensuojamuosius vaistus ir medicinos pagalbos priemones, kaip mūsų šalies gyventojams elgtis keliaujant ar išvykstant gyventi svetur, kad jie neprarastų galimybės gauti PSDF biudžeto lėšomis kompensuojamas sveikatos priežiūros paslaugas. Maloniai prašome esant galimybei įdėti VLK sukurtą reklamjuostę Jūsų įstaigos interneto svetaineje, kad kuo daugiau pacientų turėtų galimybę vienoje vietoje rasti visą svarbiausią informacią apie privalomąjį sveikatos draudimą ir jo teikiamas galimybes. Panevežio TLK dėkoja už bendradarbiavimą visoms įstaigoms, įvairiais būdais padedančioms skleisti gyventojams informaciją apie PSD ir ligonių kasų teikiamas paslaugas bei veiklą. Jei kiltų klausimų, prašome teirautis Administravimo skyriuje žemiau nurodytu telefonu arba e. paštu.

Direktorius  – Jonas Narbutas

1. Valentinavičiene, tel. (8 45) 596 192, angelc. valentinaviciene@vlk.h

Biudžetinė įstaiga Tel. (8 45) 596 192 Duomenys kaupiami ir saugomi Respublikos g. 66, Faks. (8 45) 583 789 Juridinių asmenų registre 35158 Panevetys EL p. patlk@vlkJt Koda. 188784179