Uteniškių akis gydo jauna, bet perspektyvi oftalmologė

Nuo rugpjūčio mėnesio, tai yra jau daugiau nei tris mėnesius, Utenos ligoninės Konsultacijų poliklinikoje pacientus priima nauja, neseniai mokslus baigusi gydytoja oftalmologė Miglė Palaitienė. Vilnietė į Uteną atvažiavo iškart po studijų Vilniaus universitete (bakalauro ir magistrantūros studijas gydytoja baigė Kaune, Sveikatos mokslų universitete), nes stodama į rezidentūrą pasirašė sutartį su Utenos ligonine.

Kaip sakė pašnekovė, ji rinkosi Uteną todėl, kad jai labiausiai patiko čia siūlomos perspektyvos – galimybė ne tik konsultuoti pacientus Konsultacijų poliklinikoje, bet ir prisiliesti prie akių chirurgijos. Jauna oftalmologė žada artimiausiu metu kelti savo kvalifikaciją ir prisijungti prie jau operuojančių savo kolegių Onos Garlaitės ir Natalyos Onyshchenko. Į mūsų miestą M. Palaitienė atsikėlė su visa šeima ir kol kas jai čia viskas tinka ir patinka.

Anot gydytojos oftalmologės, jos veiklos ir domėjimosi sritys šiuo metu yra suaugusiųjų konsultacijos dėl kataraktos chirurginio gydymo, glaukomos, tinklainės ligų diagnostika bei gydymas, junginės ir ragenos krislų šalinimas, vaikų (nuo 6 metų) konsultacijos dėl regos sutrikimų ir akių ligų bei profilaktiniai patikrinimai.